Monacor DN-10 3pásmová vyhybka 8 Ω
Kód: C1331515
Výrobce: Monacor
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 1 658,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Vlastnosti
- 3-CESTNÁ výhybka pro 8 Ω
- kvalitní komponenty
- foliové kondenzátory ve vysokopasovém provedení
Tento text byl přeložen strojově.
| Technické parametry | |
| Rozměry | (d x š x v) 110 x 165 x 23 mm |
| Vnější výška | 23 mm |
| Vnější délka | 110 mm |
| Vnější šířka | 165 mm |
| Výkon RMS | 100 W |
| Dělicí frekvence | 800 Hz · 4500 Hz |
| Impedance (numerická) | 8 Ω |
| Hmotnost | 511 g |
| Kategorie produktu | 3pásmová vyhybka |
