Monacor DN-200 3pásmová vyhybka 8 Ω
Kód: C1331519
Výrobce: Monacor
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 3 502,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Vlastnosti
- 3-CESTNÁ výhybka pro 8 Ω
- vysoce kvalitní součástky
- univerzálně použitelné
Tento text byl přeložen strojově.
| Technické parametry | |
| Rozměry | (d x š x v) 160 x 243 x 35 mm |
| Vnější výška | 35 mm |
| Vnější délka | 160 mm |
| Vnější šířka | 243 mm |
| Výkon RMS | 400 W |
| Dělicí frekvence | 700 Hz · 3500 Hz |
| Impedance (numerická) | 8 Ω |
| Hmotnost | 1.3 kg |
| Kategorie produktu | 3pásmová vyhybka |
