Gigabyte B760 GAMING X D4 GEN5 Základní deska Socket (PC) #####Intel® FC LGA 1700 Tvarový faktor ATX Čipová sada základní desky Intel® B760
Kód: C3720871
Výrobce: Gigabyte
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 3 953,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Zvyšte výkon svého počítače s osvědčenou sérií motob od AORUS, AERO a Gigabyte. Tyto desky nabízejí spolehlivý výkon a vysokou stabilitu díky promyšlenému designu a moderním funkcím. Ať jste hráči, Content Creator nebo profesionální uživatelé, tyto série jsou přizpůsobeny vašim potřebám a přesvědčují vysokou kvalitou zpracování a podporou aktuálních technologií.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Výkon PCIe Gen5: Rychlý přenos dat pro rychlou komunikaci
Paměť nové generace: 3 M.2 slotů s PCIe 4.0 x4
Podporuje procesory Intel Core 14. A 13. /12. 3. generace
Efektivní tepelný design: Technologie VRM Thermal Armor Advanced & M.2 Thermal Guard
Západka EZ: PCIe 5.0 x16 zásuvka s rychlouzávěrem
PCIe UD slot: SMD PCIe 5.0 Armor pro lepší stabilitu grafických karet
Hybridní VRM řešení s 8+1+1 fázemi
Dual Channel DDR4: 4 moduly DIMM s podporou paměťového modulu XMP
Rychlé připojení k síti: Wi-Fi 2,5GbE
Rozsáhlé možnosti připojení: Přední USB-C 10 Gb/s, DP, HDMI
Vlastnosti
- Výkon PCIe Gen5: Rychlý přenos dat pro rychlou komunikaci
Podporuje procesory Intel Core 14. A 13. /12. 3. generace
Efektivní tepelný design: Technologie VRM Thermal Armor Advanced & M.2 Thermal Guard
Západka EZ: PCIe 5.0 x16 zásuvka s rychlouzávěrem
PCIe UD slot: SMD PCIe 5.0 Armor pro lepší stabilitu grafických karet
Hybridní VRM řešení s 8+1+1 fázemi
Dual Channel DDR4: 4 moduly DIMM s podporou paměťového modulu XMP
Rychlé připojení k síti: Wi-Fi 2,5GbE
Rozsáhlé možnosti připojení: Přední USB-C 10 Gb/s, DP, HDMI
Paměť nové generace: 3 M.2 slotů s PCIe 4.0 x4
| Technické parametry | |
| Rozměr, hloubka | 244 mm |
| Vnější výška | 35 mm |
| Vnější šířka | 305 mm |
| Rozlišení displeje | 4096 x 2304 Pixel |
| Rozhraní: DisplayPort | 1 x |
| Rozhraní: HDMI | 1 x |
| Rozhraní: PCIe 3.0 x16 | 2 x |
| Rozhraní: PCIe 3.0 x16 | 1 x |
| Rozhraní: SATA II (základní deska) | 4 x |
| Rozhraní: USB 2.0 (základní deska) | 5 x |
| Počet USB typu A 3.1 / 3.2 generace 1 | 2 x |
| Počet USB typ A 3.1 / 3.2 Gen 2 | 1 x |
| Verze DirectX | 12.0 |
| Chlazení grafických karet | Pasivní |
| HDCP | Ano |
| Čipová sada základní desky | Intel® B760 |
| Počet 10/100/1000 MBit/s portů | 1 x |
| Tvarový faktor | ATX |
| Rozhraní: USB 2.0 (základní deska) | 2 x |
| RAM/Max. vybavení | 128 GB |
| Typ paměti | DIMM |
| Socket (PC) | #####Intel® FC LGA 1700 |
| Software je součástí dodávky | Norton® Internet Security (OEM verze) |
| Oblasti použití | PC |
| Hmotnost | 1.59 kg |
| Wi-Fi | Ne |
| Kategorie produktu | Základní deska |
| Velikost paměti BIOSu | 256 Mbit |
| Včetně šroubů | Ano |
| Verze DisplayPortu | 1,2 |
| Počet článků baterie | 1 |
| Line-in | Ano |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Úrovně RAID | 0 1 5 10 |
| Podporované typy úložišť | HDD & SSD |
| Typ BIOSu | UEFI AMI |
| Počet paměťových slotů | 4 |
| Podporovaná rozhraní úložiště | M.2, PCI EXPRESS 4.0, SATA III |
| Počet slotů M.2 (M) | 3 |
| Verze DMI | 2,7 |
| Zvukové výstupní kanály | 7.1 kanálů |
| Maximální interní paměť podporovaná procesorem | 128 GB |
| Konektory USB 3.2 (3.1 generace 2) | 1 |
| Množství na přepravní kartonové balení | 1 Stück(e) |
| Výstupy pro sluchátka | 1 |
| Zvukový čip | Realtek ALC897 |
| Konektor předního panelu | Ano |
| S/PDIF výstupní konektor | Ano |
| Konektor ventilátoru procesoru | Ano |
| Konektor ATX zdroje (24-pin) | Ano |
| Počet konektorů pro ventilátory | 4 |
| Podpora technologie paralelního zpracování | Není podporován |
| Audiokonektor na předním panelu | Ano |
| Řadič LAN | Realtek RTL8125 |
| Počet podporovaných pevných disků | 4 |
| Verze SMBIOSu (System Management BIOS) | 2,7 |
| Konektor TPM | Ano |
| Pin konektor pro RGB LED | Ano |
| Podporovaná rychlost taktování paměti (max.) | 5333 MHz |
| Hmotnost lithia na baterii | 0.07 g |
| Hmotnost baterie | 3 g |
| Baterie | Ano |
| ACPI verze | 5,0 |
| EPS napájecí konektor (8pin) | Ano |
| Podpora RAID | Ano |
| Podporované frekvence paměti | 2133,2400,2666,2933,3000,3200,3300,3333,3400,3466,3600,3666,3733,3800,3866,4000,4133,4266,4300,4400,4500,4600,4700,4800,4933,5000,5133,5333 MHz |
| Typ rozhraní Ethernetu | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Hmotnost včetně balení | 1.8 kg |
| Konektory USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 1 |
| Podpora paměťových kanálů | Dvoukanálový |
| Bez vyrovnávací paměti | Ano |
| Sledování stavu počítače | ventilátor Teplota Napětí Vodní Cooling |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10 x 64 Windows 11 x 64 |
| Typ zdroje | ATX |
| Řada čipsetu základní desky | Intel |
| Typ baterie | CR2032 |
| Záhlaví sériového portu | 1 |
| Spínač výmazu BIOSu | Ano |
| Počet podporovaných úložných jednotek | 7 |




