OSRAM sada zpětných světel na kolo LED
Kód: C3630441
Výrobce: OSRAM
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 503,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Pro lepší viditelnost v silničním provozu.
Ideální ideal pro každodenní práci a delší cesty.
Pro inteligentní přizpůsobení.
Schváleno podle německého StVZO s označením k pro použití v silničním provozu.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Inteligentní brzdové světlo
Vydrží déle bez obav z akumulátoru
Automatický režim
Schválení silničního provozu StVZO
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Rozměry | (d x š x v) 67 x 23 x 19 mm |
| Vnější výška | 19 mm |
| Vnější délka | 67 mm |
| Vnější šířka | 23 mm |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Doba provozu | 13 h |
| Napájení | 3,7 V |
| Kategorie produktu | sada zpětných světel na kolo |
