Weidmüller IE-C6ES8UG0005A40A40-E datový zástrčkový konektor pro senzory - aktory, 8909650005, piny: 8, 0.50 m, 1 ks
Kód: C1889003
Výrobce: Weidmüller
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 996,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
| Technické parametry | |
| Barva kabelu | zelená |
| Délka kabelu | 0.50 m |
| Množství | 1 ks |
| Barva | zelená |
| Krytí | IP20 |
| Materiál pláště | PUR |
| Strana připojení A (Sensor Aktor) | RJ45 |
| Strana připojení B (senzor, aktuátor) | RJ45 |
| Počet pólů | 8 |
| Vlastnosti kabelu senzoru a aktuátoru | bez halogenů · ohnivzdorný |
| Číslo výrobce | 8909650005 |
| Typ (výrobce) | IE-C6ES8UG0005A40A40-E |
| Průřez (max.) | 0.128 mm² |
| Provedení konektoru | zástrčka, rovná |
| Teplota (max.) | +80 °C |
| Teplota (min.) | -40 °C |
| Kategorie produktu | datový zástrčkový konektor pro senzory - aktory |
