Spelsberg RKi 4/25-25x4q rozvodnice 180 x 254 x 90 plast šedá 1 ks
Kód: C2378951
Výrobce: Spelsberg
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 3 344,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Rozvodnice z řadových svorek, polykarbonát, šedá podobně RAL 7035, vč. 8 náhrdel M20, těsnění 8 -13,5 mm, IP54, 2 průchodky M25, těsnění 9-18,5 mm, IP54, 1 průchodky M32, průměr kabelu 13-23mm, IP54, se 25 šroubovými svorkami 4qmm, (typ Weidmüller WDU 4)
Tento text byl přeložen strojově.
Součásti důležité pro bezpečnost - instalace pouze odborníkem
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Rozměry | (d x š x v) 180 x 254 x 90 mm |
| Barva | šedá |
| Vnější výška | 90 mm |
| Vnější délka | 180 mm |
| Vnější šířka | 254 mm |
| Krytí | IP66 |
| Charakteristiky krytu | bez halogenů · lze zaplombovat |
| Materiál | plast |
| Číslo výrobce | 63502501 |
| Typ (výrobce) | RKi 4/25-25x4q |
| Provedení | S víkem |
| Kategorie produktu | rozvodnice |
