Asus mini PC (HTPC) NUC 14 PRO AI RNUC14LNKU5073N2 Intel® Core™ Ultra 5 (Series 2) 226V 4.5 GHz 16 GB RAM 512 GB SSD Intel Intel Arc Graphics 130V Win 11 Pro
Kód: C3387967
Výrobce: Asus
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 31 079,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
HDMI® je registrovaná známka společnosti HDMI Licensing L.L.C.Vyobrazený výrobek se může z hlediska technických údajů lišit.
Vybavení
Intel® Core™ Ultra 5 (Series 2) 226V 8 Jádro(a) / max. 4.5 GHz
Operační paměť RAM: 16 GB LPDDR5X 8533 MHz
512 GB SSD
Intel Intel Arc Graphics 130V
Windows® 11 Pro
| Technické parametry | |
| Bluetooth verze | 5.4 |
| Barva | černá |
| Rozměr, hloubka | 130 mm |
| Vnější výška | 34 mm |
| Vnější šířka | 130 mm |
| Integrovaná disková jednotka | bez mechaniky |
| Kapacita HDD (celková) | 0 GB |
| Typ SSD 1 | SSD |
| Kapacita SSD (celkem) | 512 GB |
| Pevný disk 1 kapacita | 0 GB |
| Rozhraní: HDMI | 1 x |
| Rozhraní: Thunderbolt | 2 x |
| Počet jader procesoru | 8 x |
| Výkon jádra procesoru (počet) | 4 |
| Rozhraní: USB 2.0 (základní deska) | 0 x |
| Počet USB typu A 3.1 / 3.2 generace 1 | 2 x |
| Počet USB typ A 3.1 / 3.2 Gen 2 | 2 x |
| Layout klávesnice | součástí dodávky není žádná klávesnice |
| Extra grafický adaptér | Ne |
| Rozhraní (Počítač/Multumédia) | USB 3.2 (Gen 1x1) · USB 3.2 (Gen 2) · HDMI® 2.1 · Thunderbolt 4 · RJ45 · kombinované na sluchátka/mikrofon (jack 3,5 mm) · Wi-Fi 7 (IEEE 802.11 be/b/g/n/ac/ax) |
| Integrovaný grafický adaptér | Ano |
| Integrovaný grafický adaptér (výrobce GPU) | Intel |
| Vlastnosti PC | zámek Kensington |
| Série procesorů | Intel® Core™ Ultra 5 (Series 2) |
| Takt paměti | 8533 MHz |
| Základní taktovací frekvence procesoru - Performance | 2.1 GHz |
| Max. taktovací frekvence procesoru - performance | 4.5 GHz |
| Turbo frekvence (max.) | 4.5 GHz |
| Operační systém | Windows® 11 Pro |
| Výkon síťového zdroje | 120 W |
| Procesor | Intel® Core™ Ultra 5 (Series 2) 226V |
| Rozhraní: Gigabit-LAN (základní deska) | 1 x |
| Operační paměť RAM | 16 GB |
| Typ paměti | LPDDR5X |
| Kapacita SSD 1 | 512 GB |
| Konektor SSD 1 | M.2 PCIe NVMe |
| Model PC | ASUS NUC 14 Pro AI Slim RNUC14LNKU5073N2 |
| Integrovaný grafický adaptér (model) | Intel Arc Graphics 130V |
| Procesor/model | 226V |
| Hmotnost | 500 g |
| Procesor / vyrovnávací paměť | 8 MB |
| Kategorie produktu | mini PC (HTPC) |



