Paulmann Aldan 79717 LED stojací lampa LED 17 W hliník (kartáčovaný), černá
Kód: C1954416
Výrobce: Paulmann
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 5 087,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Moderní technika a elegantní design spojuje stojací svítidlo. Díky výškové nastavitelnosti, otočné hlavě a otočné noze zajišťuje optimální světlo na čtení.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- LED diody, teplá bílá
Nastavitelná výška (1.2 - 1.5 m)
Stmívatelný pomocí funkce Tap-On
Vlastnosti
- Otočná bodové hlavice
Rozsah dodávky
- LED stojací lampa
- Návod k obsluze.
| Technické parametry | |
| Rozměry | (Ø x v) 27.5 cm x 150 cm |
| Barva | hliník (kartáčovaný) · černá |
| Vnější Ø | 27.5 cm |
| Vnější výška | 150 cm |
| Třída energetické účinnosti (kalk.) | n.rel. |
| Počet žárovek | 1 |
| Provedení žárovky | kulatý |
| Barvy světla (LED svítidlo) | teplá bílá |
| Vlastnosti svítidla | stmívatelné · výkyvné · Funkce Tap-On |
| Součástí osvětlení | Ano |
| Materiál | hliník |
| Celkový světelný tok | 880 lm |
| Výkon světelného zdroje | 17 W |
| Vyzařovací úhel | 80 ° |
| Provozní napětí | 230 V |
| Výkon (max.) | 17 W |
| Barevná teplota (Kelvin) | 2700 K |
| Světelný tok (lumen) | 880 lm |
| Třída bezpečnosti | II |
| Kategorie produktu | LED stojací lampa |













