Výrobce

Řadit dle

Výchozí
  • Výchozí
  • Ceny (nejnižší)
  • Ceny (nejvyšší)
  • Názvu (A > Z)
  • Názvu (Z > A)

Cena

0 Kč
1000000 Kč

Skladem

12 ..... 221222>
Patch kabel LogiLink CAT6A S/FTP, červená, 5 mPatch kabel LogiLink CAT6A S/FTP, červená, 5 m

150,-

Patch kabel LogiLink CAT6A S/FTP, modrá, 10 mPatch kabel LogiLink CAT6A S/FTP, modrá, 10 m

264,-

Patch kabel LogiLink CAT6A S/FTP, oranžová, 1 mPatch kabel LogiLink CAT6A S/FTP, oranžová, 1 m

80,-

Patch kabel LogiLink CAT6A S/FTP, oranžová, 5 mPatch kabel LogiLink CAT6A S/FTP, oranžová, 5 m

150,-

Patch kabel LogiLink CAT6A S/FTP, růžová, 2 mPatch kabel LogiLink CAT6A S/FTP, růžová, 2 m

89,-

Patch kabel LogiLink CAT6A S/FTP, růžová, 5 mPatch kabel LogiLink CAT6A S/FTP, růžová, 5 m

150,-

Patch kabel LogiLink CAT6 S/FTP, zelená, 10 mPatch kabel LogiLink CAT6 S/FTP, zelená, 10 m

213,-

Patch kabel LogiLink CAT6 S/FTP, modrá, 7,50 mPatch kabel LogiLink CAT6 S/FTP, modrá, 7,50 m

151,-

Patch kabel LogiLink CAT6 U/UTP, žlutá, 0,50 mPatch kabel LogiLink CAT6 U/UTP, žlutá, 0,50 m

38,-

Patch kabel LogiLink CAT6 U/UTP, červená, 2,00 mPatch kabel LogiLink CAT6 U/UTP, červená, 2,00 m

45,-

Patch kabel LogiLink CAT5E U/UTP, zelená, 7,50 mPatch kabel LogiLink CAT5E U/UTP, zelená, 7,50 m

74,-

Patch kabel LogiLink CAT5E SF/UTP, šedá, 100 mPatch kabel LogiLink CAT5E SF/UTP, šedá, 100 m

829,-

CCA kabel LogiLink CAT5E F/UTP, šedá, 100 mCCA kabel LogiLink CAT5E F/UTP, šedá, 100 m

736,-

Instalační kabel LogiLink CAT5E U/UTP, šedá, 100 mInstalační kabel LogiLink CAT5E U/UTP, šedá, 100 m

1 590,-

Instalační kabel LogiLink CAT5E U/UTP, šedá, 305 mInstalační kabel LogiLink CAT5E U/UTP, šedá, 305 m

1 590,-

Síťový USB server, USB 2.0, LAN (10/100 Mbit/s), Digitus DN-13020Síťový USB server, USB 2.0, LAN (10/100 Mbit/s), Digitus DN-13020

1 590,-

Síťový adaptér USB 2.0 ⇔ LAN (10/100 Mbit/s), DigitusSíťový adaptér USB 2.0 ⇔ LAN (10/100 Mbit/s), Digitus

389,-

Adaptér USB 2.0 ⇔ 2,4 GHz, 300 MBit/s, DigitusAdaptér USB 2.0 ⇔ 2,4 GHz, 300 MBit/s, Digitus

259,-

Printserver, paralelní konektor (IEEE 1284), LAN (10/100 Mbit/s), DN-13001-1Printserver, paralelní konektor (IEEE 1284), LAN (10/100 Mbit/s), DN-13001-1

1 079,-

Síťová zásuvka pro povrchovou montáž CAT 6 Digitus, DN-9006/B5-N, 2x RJ45, bíláSíťová zásuvka pro povrchovou montáž CAT 6 Digitus, DN-9006/B5-N, 2x RJ45, bílá

989,-

Síťová zásuvka pod omítku CAT 6 Digitus, DN-9005/B5-N, 2x RJ45, bíláSíťová zásuvka pod omítku CAT 6 Digitus, DN-9005/B5-N, 2x RJ45, bílá

779,-

Vhodná svorkovnice pro CAT 6 Digitus DN-93903Vhodná svorkovnice pro CAT 6 Digitus DN-93903

103,-

Nástěnný box pro 6 keystone modulů Digitus, DN-93705Nástěnný box pro 6 keystone modulů Digitus, DN-93705

96,-

Krabice pro povrchovou montáž Digitus, DN-93804, 80x80 mmKrabice pro povrchovou montáž Digitus, DN-93804, 80x80 mm

24,-

Wi-Fi repeater Edimax EW-7438RPn AirWi-Fi repeater Edimax EW-7438RPn Air

919,-

Sada nástrojů EFB, 4-dílnáSada nástrojů EFB, 4-dílná

599,-

USB adaptér nano Bluetooth 4.0USB adaptér nano Bluetooth 4.0

259,-

WLAN stick, USB 2.0, 2,4 GHz, 150 Mbit/s, Digitus DN-7042-1WLAN stick, USB 2.0, 2,4 GHz, 150 Mbit/s, Digitus DN-7042-1

209,-

Anténa pro WiFi Delock 88450, 9 dBi, 2,4 GHzAnténa pro WiFi Delock 88450, 9 dBi, 2,4 GHz

329,-

Síťový adaptér Logilink USB 2.0, 3-portovýSíťový adaptér Logilink USB 2.0, 3-portový

359,-

Propojka Singlemode EFB Elektronik ST/ST, keramické pouzdroPropojka Singlemode EFB Elektronik ST/ST, keramické pouzdro

45,-

Propojka Multimode EFB Elektronik SC/SC-Duplex, keramické pouzdroPropojka Multimode EFB Elektronik SC/SC-Duplex, keramické pouzdro

77,-

12 ..... 221222>