Weidmüller IE-C5ES8VG0020M40M40-G připojovací kabel pro senzory - aktory, 1166020020, 2.00 m, 1 ks
Kód: C2538503
Výrobce: Weidmüller
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 310,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
| Technické parametry | |
| Délka kabelu | 2.00 m |
| Množství | 1 ks |
| Barva | zelená |
| Norma zástrčky | RJ45 |
| Materiál pláště | PVC |
| Strana připojení A (Sensor Aktor) | RJ45 |
| Strana připojení B (senzor, aktuátor) | RJ45 |
| Vlastnosti kabelu senzoru a aktuátoru | ohnivzdorný |
| Číslo výrobce | 1166020020 |
| Typ (výrobce) | IE-C5ES8VG0020M40M40-G |
| Teplota (max.) | +75 °C |
| Teplota (min.) | -40 °C |
| Kategorie produktu | připojovací kabel pro senzory - aktory |
