NiteCore NU21gelb LED čelovka, napájeno akumulátorem, 360 lm, NC-NU21-G
Kód: C3192818
Výrobce: NiteCore
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 1 017,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
NiteCore NU21 je základní model série NU od NiteCore. Napevno zabudovaný li-Ion akumulátor s kapacitou 500 mAh lze nabíjet ve svítidle přes USB-C port. Bílá hlavní LED dioda nabízí maximálně 360 lumenů. Přídavné červené LED světlo poskytuje světelný tok 5 lumenů a podporuje noční vidění.
Zvláštností série Nu21 a také všech ostatních modelů série NU je, že žárovky lze používat během nabíjení.
NiteCore NU21 je v barvě krytu bílá, žlutá a černá.
Tento text byl přeložen strojově.
Vlastnosti
- Vodotěsná podle IP66 (klasifikovaná)
Reflexní a světelný pásek
Kryt z plastu
Dvoupřepínače ovládání
Ukazatel stavu baterie
Režim Lockout
Nerozbitný o 1 metr
Funkce SOS
Rozsah dodávky
- NU21
- Nabíjecí USB-C kabel
- .
| Technické parametry | |
| Rozměry | (d x š x v) 25 x 60 x 33 mm |
| Barva | žlutá |
| Vnější výška | 33 mm |
| Vnější délka | 25 mm |
| Vnější šířka | 60 mm |
| Světelný tok (rozsah) | 200 lm - 499.9 lm |
| Počet žárovek | 2 |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Napájení | napájeno akumulátorem |
| Dosah světla (vysoká intenzita) | 58 m |
| Světelný tok (vysoká intenzita) | 360 lm |
| Baterie | Li-Ion akumulátor 500 mAh (je součástí dodávky) |
| Hmotnost | 44 g |
| Kategorie produktu | čelovka |
