Popis
UV kapesní svítilna odolná vůči otřesům, s eloxovaným hliníkovým pouzdrem a spínačem na koncové krytce. Má 9 UV LED s vlnovou délkou 395 nm. Díky nízké hmotnosti 36 g je univerzálně použitelný a díky praktickému poutku na ruku jej můžete nosit bezpečně na zápěstí.
Tento text byl přeložen strojově.
3 x 1,5 v baterie AAA není součástí dodávky.
Vybavení
- 9x UV LED dioda
Vlnová délka: 395 nm
Odolné hliníkové tělo
Nárazuvzdorný
Vypínač
Tato kapesní svítilna slouží ke kontrole padělků bankovek a k připevnění bezpečnostních značek na různé vysoce kvalitní předměty, průkazky atd.
Vlastnosti
- Poutko
Lehký design
Napájení z baterií
Rozsah dodávky
- UV kapesní svítilna s poutkem na zápěstí
- .
| Technické parametry | |
| Rozměry | (Ø x v) 26 mm x 87 mm |
| Barva | černá |
| Vnější Ø | 26 mm |
| Vnější výška | 87 mm |
| Počet žárovek | 9 |
| Typ světelného zdroje | UV LED |
| Materiál | hliník |
| Vlastnosti kapesních svítilen | poutko na ruku |
| Napájení | na baterii |
| Provozní napětí | 4.5 V |
| Typ baterie | AAA |
| Poznámka k váze | cca, bez baterií |
| Hmotnost | 36 g |
| Typ obalu | Obal neobsahující plasty |
| Kategorie produktu | ruční svítilna |




