Philips LED 76391600 LED Energetická třída (EEK2021) F (A - G) E27 kapkový tvar 4.3 W = 40 W teplá bílá (Ø x d) 4.5 cm x 8 cm 2 ks
Kód: C2268955
Výrobce: Philips Lighting
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 220,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Vybavení
4.3 W
teplá bílá
Životnost: 15000 h
Vlastnosti
- Teplé bílé světlo (2700 k), jako u běžných žárovek / halogenových žárovek; hezký design a vysoká kvalita; vynikající životnost až 15000 hodin; okamžitě teplé bílé světlo; ideální kombinace známých tvarů a příjemného světla s nejmodernější technologií
Tento text byl přeložen strojově.
Rozsah dodávky
- 2 svítidla
| Technické parametry | |
| Množství | 2 ks |
| Rozměry | (Ø x d) 4.5 cm x 8 cm |
| Počet spínacích cyklů | 20000 |
| Barva | bílá |
| Vnější Ø | 4.5 cm |
| Vnější délka | 8 cm |
| Odpovídá výkonu žárovky | 40 W |
| Odpovídá rozsahu žárovky | 40 W - 59.9 W |
| Třída energetické účinnosti (kalk.) | F (A - G) |
| Rozsah barev světla | 2700 K |
| Rozsah výkonu LED žárovky | 2.5 W - 4.9 W |
| Životnost | 15000 h |
| Provedení světelného zdroje | kapkový tvar |
| Barvy světla (LED svítidlo) | teplá bílá |
| Stmívatelné (LED svítidlo) | Ne |
| Provozní napětí | 230 V |
| Výkon (max.) | 4.3 W |
| Barevná teplota (Kelvin) | 2700 K |
| Světelný tok (lumen) | 470 lm |
| Typ patice | E27 |
| Kategorie produktu | LED |







