Philips LED 871951432459600 LED Energetická třída (EEK2021) D (A - G) E14 kapkový tvar 5.9 W = 60 W teplá bílá (Ø x d) 45 mm x 80 mm 1 ks
Kód: C2446602
Výrobce: Philips Lighting
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 278,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Jasné LED svíčky Philips Philips poskytují pěkné, lesklé světlo a mimořádně dlouhou životnost. Tato lampa vypadá elegantně - bez ohledu na to, zda je zapnutá nebo vypnutá - a je perfektním doplňkem pro lustr s malou (E14) objímkou.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Výkon (max.)= 5.9 W Barevná teplota (Kelvin)= 2200 K teplá bílá
Vlastnosti
- Plynulé stmívání bez poblikávání světla
Oboohřívač světelného efektu se stmívají při stmívání
Důvěrné formy
Srovnatelné s klasickými klasickými a halogenovými žárovkami
Rozsah dodávky
- Philips LED
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Rozměry | (Ø x d) 45 mm x 80 mm |
| Světelný tok | 810 lm |
| Počet spínacích cyklů | 20000 |
| Barva | čirá |
| Vnější Ø | 45 mm |
| Vnější délka | 80 mm |
| Odpovídá výkonu žárovky | 60 W |
| Barevné kódování | 922 |
| Odpovídá rozsahu žárovky | 60 W - 74.9 W |
| Třída energetické účinnosti (kalk.) | D (A - G) |
| Rozsah barev světla | 2200 - 2700 K |
| Rozsah výkonu LED žárovky | 5 W - 7.4 W |
| Barva světla (max.) | 2700 K |
| Barva světla (min.) | 2200 K |
| Životnost | 15000 h |
| Provedení světelného zdroje | kapkový tvar |
| Barvy světla (LED svítidlo) | teplá bílá |
| Stmívatelné (LED svítidlo) | Ano |
| Provedení (LED svítidlo) | čiré |
| Provoz dne | KVG |
| index podání barev CRI | 90 Ra |
| Provozní napětí | 230 V |
| Výkon (max.) | 5.9 W |
| Barevná teplota (Kelvin) | 2200 K |
| Odběr proudu | 40 mA |
| Typ patice | E14 |
| Hmotnost | 18 g |
| Kategorie produktu | LED |






