Philips LED 871951436132400 LED Energetická třída (EEK2021) E (A - G) E27 tyčový tvar 6.5 W = 60 W teplá bílá (Ø x d) 32 mm x 106 mm 1 ks
Kód: C2446609
Výrobce: Philips Lighting
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 220,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Philips LED lampy poskytují příjemné teplé bílé světlo, mimořádně dlouhou životnost a okamžité, výrazné úspory energie. Díky elegantnímu designu jsou skvělou náhradou za běžné matné žárovky.
Tento text byl přeložen strojově.
Systémové požadavky
- „“
Vybavení
- Výkon (max.)= 6.5 W Barevná teplota (Kelvin)= 2700 K teplá bílá
Vlastnosti
- Teplé bílé světlo (2700 k), jako u běžných žárovek / halogenových žárovek
Nízká spotřeba energie - až 90% úspora energie ve srovnání s běžnými světelnými zdroji
Rozsah dodávky
- Philips Classic LED T30 tyčová svítilna
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Rozměry | (Ø x d) 32 mm x 106 mm |
| Světelný tok | 806 lm |
| Počet spínacích cyklů | 20000 |
| Barva | čirá |
| Vnější Ø | 32 mm |
| Vnější délka | 106 mm |
| Odpovídá výkonu žárovky | 60 W |
| Barevné kódování | 827 |
| Odpovídá rozsahu žárovky | 60 W - 74.9 W |
| Třída energetické účinnosti (kalk.) | E (A - G) |
| Rozsah barev světla | 2700 K (min) |
| Rozsah výkonu LED žárovky | 5 W - 7.4 W |
| Barva světla (min.) | 2700 K |
| Životnost | 15000 h |
| Provedení světelného zdroje | tyčový tvar |
| Barvy světla (LED svítidlo) | teplá bílá |
| Provedení (LED svítidlo) | čiré |
| Provoz dne | KVG |
| index podání barev CRI | 80 Ra |
| Provozní napětí | 230 V |
| Výkon (max.) | 6.5 W |
| Barevná teplota (Kelvin) | 2700 K |
| Odběr proudu | 50 mA |
| Typ patice | E27 |
| Hmotnost | 26 g |
| Kategorie produktu | LED |




