Philips LED 35859100 LED Energetická třída (EEK2021) G (A - G) GU5.3 6.7 W = 35 W teplá bílá (Ø x d) 51 mm x 46 mm 1 ks
Kód: C2498184
Výrobce: Philips LED
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 499,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Stmívací pouze se speciálními stmívači
Vybavení
- Výkon (max.)= 6.7 W Celkový světelný tok= 420 lm Barevná teplota (Kelvin)= 2700 K teplá bílá
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Rozměry | (Ø x d) 51 mm x 46 mm |
| Počet spínacích cyklů | 50000 |
| Vnější Ø | 51 mm |
| Vnější délka | 46 mm |
| Spotřeba energie | 7 kWh/1000h |
| Odpovídá výkonu žárovky | 35 W |
| Odpovídá rozsahu žárovky | 25 W - 39.9 W |
| Třída energetické účinnosti (kalk.) | G (A - G) |
| Rozsah barev světla | 2700 K (max) |
| Rozsah výkonu LED žárovky | 5 W - 7.4 W |
| Barva světla (max.) | 2700 K |
| Životnost | 40000 h |
| Barvy světla (LED svítidlo) | teplá bílá |
| Stmívatelné (LED svítidlo) | Ano |
| Tvar lampy | MR16 |
| Celkový světelný tok | 420 lm |
| Vyzařovací úhel | 36 ° |
| Provozní napětí | 12 V |
| Výkon (max.) | 6.7 W |
| Barevná teplota (Kelvin) | 2700 K |
| Typ patice | GU5.3 |
| Hmotnost | 52 g |
| Kategorie produktu | LED |
