Philips LED 35990100 LED Energetická třída (EEK2021) G (A - G) GU4 žárovka 3.5 W = 20 W teplá bílá (Ø x d) 35 mm x 40 mm 1 ks
Kód: C2525331
Výrobce: Philips LED
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 362,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Nahraďte staré nízkonapěťové halogenové lampy a ušetřete peníze. Philips Master LEDspot Value MR16 mají díky kompaktním rozměrům perfektně padnoucí tvar jako náhradu halogenových reflektorových žárovek a spotřebují až o 80 % méně energie.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Energeticky úsporný
Kvalitní materiály
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Rozměry | (Ø x d) 35 mm x 40 mm |
| Počet spínacích cyklů | 50000 |
| Vnější Ø | 35 mm |
| Vnější délka | 40 mm |
| Spotřeba energie | 4 kWh/1000h |
| Odpovídá výkonu žárovky | 20 W |
| Barevné kódování | 827 |
| Odpovídá rozsahu žárovky | 10 W - 24.9 W |
| Třída energetické účinnosti (kalk.) | G (A - G) |
| Rozsah barev světla | 2700 K |
| Rozsah výkonu LED žárovky | 2.5 W - 4.9 W |
| Životnost | 40000 h |
| Provedení světelného zdroje | žárovka |
| Barvy světla (LED svítidlo) | teplá bílá |
| Stmívatelné (LED svítidlo) | Ne |
| Provedení (LED svítidlo) | čiré |
| index podání barev CRI | 80 Ra |
| Celkový světelný tok | 200 lm |
| Vyzařovací úhel | 24 ° |
| Provozní napětí | 12 V |
| PF (Power factor) | 0,7 |
| Výkon (max.) | 3.5 W |
| Barevná teplota (Kelvin) | 2700 K |
| Světelný tok (lumen) | 200 lm |
| Doba náběhu k dosažení 60% světelného toku (s) | 0.50 s |
| Typ patice | GU4 |
| Hmotnost | 18 g |
| Kategorie produktu | LED |
