WiZ 8719514551275 LED Energetická třída (EEK2021) F (A - G) E14 (Ø x v) 39 mm x 116 mm 2 ks
Kód: C3533214
Výrobce: WiZ
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 677,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Vlastnosti
- Během několika sekund připraven k použití
Automatické světelné funkce s SpaceSense
Monitorování spotřeby energie
Časový plán pro automatické světelné funkce
Osobní přizpůsobení scén
Dynamické světelné režimy s miliony barev
Teplé až studené bílé světlo a přednastavené světelné režimy
Více možností ovládání světla
Ovládání nezávislé na místě
Tento text byl přeložen strojově.
| Technické parametry | |
| Množství | 2 ks |
| Rozměry | (Ø x v) 39 mm x 116 mm |
| Barva | bílá |
| Vnější Ø | 39 mm |
| Vnější výška | 116 mm |
| Třída energetické účinnosti (kalk.) | F (A - G) |
| Životnost | 15000 h |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Stmívatelné (LED svítidlo) | Ano |
| Rozhraní (Počítač/Multumédia) | Wi-Fi |
| Materiál | plast |
| Provedení | Inteligentní žárovky |
| Výkon světelného zdroje | 4.9 W |
| Světelný tok (lumen) | 470 lm |
| Napájení | 220-240 V |
| Rozsah vstupního napětí | 220-240 V |
| Typ patice | E14 |
| Hmotnost | 45 g |
| Kategorie produktu | LED |
| Color Rendering Index (CRI) | 90 |
| Faktor světelné ztráty | 70 % |
| Proud protékající žárovkou | 40 mA |
| Výkon ekvivalentní žárovky | 40 W |
| Životnost žárovky (při 2,7 h za den) | 15 Jahr(e) |
| Počet cyklů vypnout/zapnout | 50000 |
| Životnost | 15000 h |
| Účinnost svítivosti | 95 lm/W |
| Konzistence barev (SDCM) | 6 |
| Počet kusů v balení | 2 Stück(e) |
| Logistické kódy 12NC | 929002448842 |
| Vhodné pro použití uvnitř | Ano |
| Minimální teplota světla | 2200 K |
| Maximální teplota barvy | 6500 K |
| Kód EOC | 871951455127501 |
| Okamžité plné světlo | Ano |
| Délka balení | 7 mm |
| EAN/UPC/GTIN (balení) | 8719514551275 |
| Jmenovitý vstupní výkon | 4.9 W |
| Faktor síly | 0.51 |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 až 60 Hz |
| Typ skla | matný |
| Startovací čas | 0.5 s |











