WiZ 8720169072176 LED Energetická třída (EEK2021) G (A - G) E27 válcový tvar 6.3 W = 40 W (š x v x h) 108 x 108 x 60 mm 1 ks
Kód: C3593890
Výrobce: WiZ
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 807,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Vybavení
- Výkon (max.)= 6.3 W
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Rozměry | (š x v x h) 108 x 108 x 60 mm |
| Barva | transparentní |
| Rozměr, hloubka | 60 mm |
| Vnější výška | 108 mm |
| Vnější šířka | 108 mm |
| Odpovídá výkonu žárovky | 40 W |
| Odpovídá rozsahu žárovky | 40 W - 59.9 W |
| Třída energetické účinnosti (kalk.) | G (A - G) |
| Rozsah výkonu LED žárovky | 5 W - 7.4 W |
| Provedení světelného zdroje | válcový tvar |
| Stmívatelné (LED svítidlo) | Ano |
| Tvar lampy | A60 |
| Výkon světelného zdroje | 6.3 W |
| Provozní napětí | 220 V |
| Výkon (max.) | 6.3 W |
| Světelný tok (lumen) | 470 lm |
| Typ patice | E27 |
| Hmotnost | 45 g |
| Kategorie produktu | LED |
| Color Rendering Index (CRI) | 80 |
| Faktor světelné ztráty | 70 % |
| Proud protékající žárovkou | 47 mA |
| Výkon ekvivalentní žárovky | 40 W |
| Životnost žárovky (při 2,7 h za den) | 15 Jahr(e) |
| Životnost | 15000 h |
| Účinnost svítivosti | 74 lm/W |
| Konzistence barev (SDCM) | 6 |
| Počet kusů v balení | 1 Stück(e) |
| Vhodné pro použití uvnitř | Ano |
| Minimální teplota světla | 2200 K |
| Maximální teplota barvy | 6500 K |
| Kód EOC | 872016907217600 |
| Okamžité plné světlo | Ano |
| Faktor síly | 0.5 |
| Startovací čas | 0.5 s |









