Nordlux 2070062701 žárovka Energetická třída (EEK2021) E (A - G) E27 7 W (Ø x v) 60 mm x 109 mm stmívatelná, ovládání přes mobilní aplikaci 2 ks
Kód: C3729357
Výrobce: Nordlux
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 1 381,- Kč s DPH
Popis
Smart Bulb E27 má široký úhel vyzařování 240° a umožňuje přepínat mezi chladným a teplým světlem. Obě žárovky jsou dodávány s technologií Smart-Bridge, která je vhodná pro EU zástrčku.
Smart Light Bridge rozšiřuje jak funkce tak i funkčnost Smart žárovek od Nordlux. Zařízení Smart Smart Light Bridge můžete svítidla ovládat přímo přes Bluetooth a nastavit časový plán a programy, ovládat osvětlení z libovolného místa a aktivovat simulace přítomnosti, pokud je rodina na dovolené. Protože je svítilna Nordlux Smart Light kompatibilní se Smart Home Assistant Amazon Alexa a Google Home, lze ji ovládat i pomocí hlasového ovládání.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Výkon (max.)= 7 W Celkový světelný tok= 900 lm
| Technické parametry | |
| Množství | 2 ks |
| Rozměry | (Ø x v) 60 mm x 109 mm |
| Barva | bílá |
| Vnější Ø | 60 mm |
| Vnější výška | 109 mm |
| Třída energetické účinnosti (kalk.) | E (A - G) |
| Rozsah barev světla | 2200 - 6500 K |
| Rozsah výkonu LED žárovky | 5 W - 7.4 W |
| Barva světla (max.) | 6500 K |
| Barva světla (min.) | 2200 K |
| Životnost | 25000 h |
| Stmívatelné (LED svítidlo) | Ano |
| Vlastnosti světelného zdroje | stmívatelná · ovládání přes mobilní aplikaci |
| Materiál | plast |
| index podání barev CRI | 80 Ra |
| Celkový světelný tok | 900 lm |
| Vyzařovací úhel | 240 ° |
| Výkon (max.) | 7 W |
| Typ patice | E27 |
| Hmotnost | 0.181 kg |
| Kategorie produktu | žárovka |

