Nordlux 2080042758 LED E27 kulatý tvar 2.3 W (Ø x d) 60 mm x 112 mm stmívatelná 1 ks
Kód: C3729395
Výrobce: Nordlux
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 278,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Dekorativní A60 žárovka s paticí E27 v Braunovém sklo. Stmívatelné, teplé světlo.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Dekorativní svítidlo s Braunglass
Teplé světlo (1800 k)
Stmívatelná
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Rozměry | (Ø x d) 60 mm x 112 mm |
| Vnější Ø | 60 mm |
| Vnější délka | 112 mm |
| Barevné kódování | 818 |
| Třída energetické účinnosti (kalk.) | n.rel. |
| Rozsah barev světla | 1800 K |
| Rozsah výkonu LED žárovky | 0 W - 2.4 W |
| Životnost | 15000 h |
| Provedení světelného zdroje | kulatý tvar |
| Stmívatelné (LED svítidlo) | Ano |
| Vlastnosti světelného zdroje | stmívatelná |
| Materiál | sklo |
| index podání barev CRI | 80 Ra |
| Vyzařovací úhel | 360 ° |
| Provozní napětí | 230 V |
| Výkon (max.) | 2.3 W |
| Barevná teplota (Kelvin) | 1800 K |
| Světelný tok (lumen) | 65 lm |
| Typ patice | E27 |
| Kategorie produktu | LED |

