Nordlux 1429070 LED Energetická třída (EEK2021) F (A - G) E27 kulatý tvar 2 W (Ø x d) 125 mm x 180 mm 1 ks
Kód: C3729406
Výrobce: Nordlux
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 331,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
LED svítidlo do strun s paticí E27 kombinuje klasický jazyk s mnoha výhodami LED technologie. LED svítilna má nízkou spotřebu energie, dlouhou životnost a má velmi teplé světlo.
Ve srovnání s běžnými LED žárovkami je výhodou LED svítidlo se strunou, že vyzařuje světlo do 360 stupňů, zatímco běžné LED žárovky vyzařují světlo většinou orientačních.
Svítidlo se navíc vyznačuje velmi pěkným vzhledem, a proto je tento druh lampy často volen, pokud má být viditelná a stává se tak součástí světelného designu.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Výkon (max.)= 2 W Celkový světelný tok= 200 lm Barevná teplota (Kelvin)= 2200 K
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Rozměry | (Ø x d) 125 mm x 180 mm |
| Vnější Ø | 125 mm |
| Vnější délka | 180 mm |
| Barevné kódování | 822 |
| Třída energetické účinnosti (kalk.) | F (A - G) |
| Rozsah barev světla | 2200 K |
| Rozsah výkonu LED žárovky | 0 W - 2.4 W |
| Životnost | 15000 h |
| Provedení světelného zdroje | kulatý tvar |
| Materiál | sklo |
| index podání barev CRI | 80 Ra |
| Celkový světelný tok | 200 lm |
| Vyzařovací úhel | 360 ° |
| Provozní napětí | 230 V |
| Výkon (max.) | 2 W |
| Barevná teplota (Kelvin) | 2200 K |
| Světelný tok (lumen) | 200 lm |
| Typ patice | E27 |
| Kategorie produktu | LED |

