Nordlux 2080202758 LED E27 kulatý tvar 3.5 W (Ø x d) 95 mm x 144 mm stmívatelná 1 ks
Kód: C3729413
Výrobce: Nordlux
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 387,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Dekorativní G95 svítidlo s paticí E27 v Braungase. Stmívatelné, teplé světlo.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Dekorativní svítidlo s Braunglass
Teplé světlo (1800 k)
Stmívatelná
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Rozměry | (Ø x d) 95 mm x 144 mm |
| Vnější Ø | 95 mm |
| Vnější délka | 144 mm |
| Barevné kódování | 818 |
| Třída energetické účinnosti (kalk.) | n.rel. |
| Rozsah barev světla | 1800 K |
| Rozsah výkonu LED žárovky | 2.5 W - 4.9 W |
| Životnost | 15000 h |
| Provedení světelného zdroje | kulatý tvar |
| Stmívatelné (LED svítidlo) | Ano |
| Vlastnosti světelného zdroje | stmívatelná |
| Materiál | sklo |
| index podání barev CRI | 80 Ra |
| Celkový světelný tok | 120 lm |
| Vyzařovací úhel | 360 ° |
| Provozní napětí | 230 V |
| Výkon (max.) | 3.5 W |
| Barevná teplota (Kelvin) | 1800 K |
| Světelný tok (lumen) | 120 lm |
| Typ patice | E27 |
| Kategorie produktu | LED |

