Nordlux 2070021401 žárovka Energetická třída (EEK2021) F (A - G) E14 klasická žárovka ovládání přes mobilní aplikaci, stmívatelná 1 ks
Kód: C3729450
Výrobce: Nordlux
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 278,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Smart Bulb E14 má široký úhel vyzařování 200° a je vybaven technologií Nordlux Smart Light, díky které můžete nastavit jas a teplotu barev na vaše mobilní zařízení pomocí Bluetooth.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Široký úhel světelného paprsku 300 stupňů
Bluetooth připojení Nordlux Smart Light
Nastavitelný Kelvinův a světelný výkon
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Barva | bílá |
| Barevné kódování | 865 |
| Třída energetické účinnosti (kalk.) | F (A - G) |
| Rozsah barev světla | 6500 - 2200 K |
| Barva světla (max.) | 2200 K |
| Barva světla (min.) | 6500 K |
| Životnost | 15000 h |
| Provedení světelného zdroje | klasická žárovka |
| Stmívatelné (LED svítidlo) | Ano |
| Tvar lampy | C35 |
| Vlastnosti světelného zdroje | ovládání přes mobilní aplikaci · stmívatelná |
| Materiál | plast |
| index podání barev CRI | 80 Ra |
| Celkový světelný tok | 450 lm |
| Vyzařovací úhel | 300 ° |
| Barevná teplota (Kelvin) | 6500 K |
| Světelný tok (lumen) | 450 lm |
| Typ patice | E14 |
| Hmotnost | 0.024 kg |
| Kategorie produktu | žárovka |


