Nordlux 2070082700 žárovka Energetická třída (EEK2021) E (A - G) E27 klasická žárovka ovládání přes mobilní aplikaci, stmívatelná 1 ks
Kód: C3729454
Výrobce: Nordlux
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 278,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Jasné provedení Smart Bulb E27 má úhel vyzařování 360° a umožňuje přepínat mezi chladným a teplým světlem.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Plný světelný úhel 360°
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Barva | transparentní |
| Barevné kódování | 865 |
| Třída energetické účinnosti (kalk.) | E (A - G) |
| Rozsah barev světla | 2200 - 6500 K |
| Barva světla (max.) | 6500 K |
| Barva světla (min.) | 2200 K |
| Životnost | 15000 h |
| Provedení světelného zdroje | klasická žárovka |
| Stmívatelné (LED svítidlo) | Ano |
| Tvar lampy | A60 |
| Vlastnosti světelného zdroje | ovládání přes mobilní aplikaci · stmívatelná |
| Materiál | sklo |
| index podání barev CRI | 80 Ra |
| Celkový světelný tok | 600 lm |
| Vyzařovací úhel | 360 ° |
| Barevná teplota (Kelvin) | 6500 K |
| Světelný tok (lumen) | 600 lm |
| Typ patice | E27 |
| Hmotnost | 0.034 kg |
| Kategorie produktu | žárovka |

