Nordlux 2070052701 žárovka Energetická třída (EEK2021) E (A - G) E27 klasická žárovka ovládání přes mobilní aplikaci, stmívatelná 1 ks
Kód: C3729455
Výrobce: Nordlux
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 262,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Smart Bulb E27 má široký úhel vyzařování 240° a umožňuje přepínat mezi chladným a teplým světlem. Smart Bulb E27 má široký úhel vyzařování 240° a umožňuje přepínat mezi chladným a teplým světlem. Smart Bulb E27 poskytuje vysoký světelný tok a zajišťuje jasné světlo
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Široký úhel světelného paprsku 240 stupňů
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Barva | bílá |
| Barevné kódování | 865 |
| Třída energetické účinnosti (kalk.) | E (A - G) |
| Rozsah barev světla | 2200 - 6500 K |
| Barva světla (max.) | 6500 K |
| Barva světla (min.) | 2200 K |
| Životnost | 15000 h |
| Provedení světelného zdroje | klasická žárovka |
| Stmívatelné (LED svítidlo) | Ano |
| Tvar lampy | A60 |
| Vlastnosti světelného zdroje | ovládání přes mobilní aplikaci · stmívatelná |
| Materiál | plast |
| index podání barev CRI | 80 Ra |
| Celkový světelný tok | 900 lm |
| Vyzařovací úhel | 240 ° |
| Barevná teplota (Kelvin) | 6500 K |
| Světelný tok (lumen) | 900 lm |
| Typ patice | E27 |
| Hmotnost | 0.04 kg |
| Kategorie produktu | žárovka |



