Nordlux 2070031000 žárovka Energetická třída (EEK2021) F (A - G) GU10 kulatý tvar ovládání přes mobilní aplikaci, stmívatelná 1 ks
Kód: C3729466
Výrobce: Nordlux
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 278,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Smart Bulb GU10 má kompaktní výšku 55 mm a nabízí exkluzivní skleněný povrch. Se světelným zdrojem lze nastavit jas a teplotu barev podle vašich specifických potřeb.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Kompaktní výška 55 mm
Exkluzivní skleněná konečná úprava
Nastavitelný Kelvinův a světelný výkon
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Barva | čirá |
| Barevné kódování | 865 |
| Třída energetické účinnosti (kalk.) | F (A - G) |
| Rozsah barev světla | 2200 - 6500 K |
| Barva světla (max.) | 6500 K |
| Barva světla (min.) | 2200 K |
| Životnost | 15000 h |
| Provedení světelného zdroje | kulatý tvar |
| Stmívatelné (LED svítidlo) | Ano |
| Tvar lampy | GU10 |
| Vlastnosti světelného zdroje | ovládání přes mobilní aplikaci · stmívatelná |
| Materiál | plast |
| index podání barev CRI | 80 Ra |
| Celkový světelný tok | 380 lm |
| Vyzařovací úhel | 36 ° |
| Barevná teplota (Kelvin) | 6500 K |
| Světelný tok (lumen) | 380 lm |
| Typ patice | GU10 |
| Hmotnost | 0.046 kg |
| Kategorie produktu | žárovka |



