Paulmann 94760 Bollard Nostro LED anthr. venkovní stojací osvětlení LED 10 W antracitová
Kód: C2623400
Výrobce: Paulmann
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 2 714,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Moderní a klasické LED svítidlo Nostro zaujmou klasickým designem a venkovským stylem.Díky satinovanému sklu dokáže nástěnné svítidlo vyzařovat teplé bílé a neoslňující světlo.Žárovka je nepřímá.Antracitové rameno má nostalgický, ale moderní design.S IP ochranou 44 je svítidlo chráněno proti stříkající vodě.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Svítilna odolná proti mořské vodě pro použití v blízkosti pobřežíSloupkové světlo pro optimální osvětlení cestBarevná teplota 3000 k - teplá bílá
Vlastnosti
- Pro přímé připojení 230 V.IP ochrana: IP44 - ochrana proti stříkající voděLED žárovka (pevně zabudovaná) je součástí dodávky
| Technické parametry | |
| Rozměry | (š x v x h) 310 x 1135 x 180 mm |
| Barva | antracitová |
| Rozměr, hloubka | 180 mm |
| Vnější výška | 1135 mm |
| Vnější šířka | 310 mm |
| Třída energetické účinnosti (kalk.) | n.rel. |
| Počet žárovek | 1 |
| Krytí | IP44 |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Provedení žárovky | lucerna (závěsná) |
| Barvy světla (LED svítidlo) | teplá bílá |
| Součástí osvětlení | Ano |
| Materiál | hliník |
| Celkový světelný tok | 900 lm |
| Výkon světelného zdroje | 10 W |
| Provozní napětí | 230 V |
| Výkon (max.) | 10 W |
| Barevná teplota (Kelvin) | 3000 K |
| Světelný tok (lumen) | 900 lm |
| Kategorie produktu | venkovní stojací osvětlení |






