Paulmann Atria Shine LED světlo do vlhkých prostor LED 16 W neutrální bílá bílá
Kód: C3088539
Výrobce: Paulmann
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 940,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
S výkonem 16 W je kulatý LED panel Atria Shine v bílé barvě a 29 ideal pro základní osvětlení obytných a ložnic nebo kuchyní. Neutrální bílé světlo na panelu zajišťuje rovnoměrné a plošné osvětlení místnosti. Doplňková technologie Backlight vykouzlí mimořádnou atmosféru a propůjčuje panelu téměř vznáší svítící vzhled. Díky rychlé svorce a speciálnímu otočnou svorce je panel velmi snadno namontován s velmi plochou nástavbovou výškou 28 mm.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Výkon (max.)= 16 W Celkový světelný tok= 1600 lm Barevná teplota (Kelvin)= 4000 K neutrální bílá
Vlastnosti
- IP44 ochrana proti stříkající vodě pro koupelny a podobné místnosti
Technika podsvícení pro ještě decentní, téměř vznáší optiku světel
Ultratenký design: Konstrukční výška pouze 28 mm
Rovnoměrné osvětlení místnosti na základě nejmodernější LED technologie
Barevná teplota: 4 000 k - neutrální bílá
Lze namontovat na stěnu nebo na strop
Mimořádně ploché provedení
| Technické parametry | |
| Rozměry | (Ø x v) 293 mm x 30 mm |
| Barva | bílá |
| Vnější Ø | 293 mm |
| Vnější výška | 30 mm |
| Třída energetické účinnosti (kalk.) | n.rel. |
| Rozsah barev světla | 4000 K |
| Počet žárovek | 1 |
| Krytí | IP44 (montáž na strop) |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Provedení žárovky | kulatý |
| Barvy světla (LED svítidlo) | neutrální bílá |
| Celkový světelný tok | 1600 lm |
| Výkon světelného zdroje | 16 W |
| Provozní napětí | 230 V |
| Výkon (max.) | 16 W |
| Barevná teplota (Kelvin) | 4000 K |
| Světelný tok (lumen) | 1600 lm |
| Třída bezpečnosti | II |
| Kategorie produktu | LED světlo do vlhkých prostor |





