Brilliant G90939/75 Kaami venkovní LED stolní lampa 2 W bílá
Kód: C2987833
Výrobce: Brilliant
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 667,- Kč s DPH
Popis
Objevte stolní LED svítidlo Kaami ve stylové bílé barvě pro venkovní použití - perfektní společník pro pohodové večery venku. Moderní a elegantní design se bez problémů začlení do každého venkovního zařízení. Díky USB konektoru je nabíjení velmi snadné a pohodlné. Se světelným tokem 310 lumenů a 3000 kelvinů vytvoří jemné, teplé světlo a vytvoří lákavou atmosféru. Výkon 2 W zaručuje několikahodinové světlo, aniž byste se museli starat o spotřebu akumulátoru. Konstrukce odolná proti povětrnostním vlivům a stupeň krytí IP44 zajišťují spolehlivé a dlouhodobé použití ve venkovním prostředí nebo i v koupelně. S přenosnou stolní LED svítilnou Kaami můžete moderní a funkční vzhled do tvého prostoru venku i v obývacím pokoji. Vychutnejte si stylové večery na terase, na balkóně nebo na zahradě.
Tento text byl přeložen strojově.
Rozsah dodávky
- Svítidlo
- Nabíjecí kabel
- Ruční list
| Technické parametry | |
| Rozměry | (Ø x v) 100 mm x 370 mm |
| Barva | bílá |
| Vnější Ø | 100 mm |
| Vnější výška | 370 mm |
| Spotřeba energie | 2 kWh/1000h |
| Třída energetické účinnosti (kalk.) | n.rel. |
| Počet žárovek | 1 |
| Krytí | IP44 |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Vlastnosti svítidla | provoz na akumulátor |
| Součástí osvětlení | Ano |
| Materiál | kov · plast |
| Celkový světelný tok | 310 lm |
| Provozní napětí | 5 V |
| Výkon (max.) | 2 W |
| Barevná teplota (Kelvin) | 3000 K |
| Třída bezpečnosti | III |
| Typ patice | pevně vestavěné LED |
| Hmotnost | 530 g |
| Kategorie produktu | venkovní LED stolní lampa |















