V-TAC 2894 VT-984 venkovní solární stojanové světlo LED LED 2 W černá (matná)
Kód: C2798539
Výrobce: V-TAC
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 1 748,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Inovativní a udržitelný způsob osvětlení venkovních prostorFunguje až 24 hodin, pouze 6-7 hodin nabíjení během dnePři detekci pohybu se rozsvítí zabudované senzory
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Výkon (max.)= 2.00 W Celkový světelný tok= 110 lm Barevná teplota (Kelvin)= 3000 K teplá bílá, studená bílá
Vlastnosti
- NULOVÉ náklady na elektřinuAutomatické zapínání/vypínání světlaNa solární energiiPIR detektorBez kabelu
Rozsah dodávky
- Solární stojací lampa VT-984-s 2W LED pro ráz, černá, 3000 k, 6000 k, IP44
| Technické parametry | |
| Rozměry | (d x š x v) 175 x 175 x 920 mm |
| Barva | černá (matná) |
| Vnější výška | 920 mm |
| Vnější délka | 175 mm |
| Vnější šířka | 175 mm |
| Třída energetické účinnosti (kalk.) | n.rel. |
| Počet žárovek | 1 |
| Krytí | IP65 |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Provedení žárovky | lucerna |
| Barvy světla (LED svítidlo) | teplá bílá · studená bílá |
| Vlastnosti svítidla | včetně detektoru pohybu |
| Materiál | hliník |
| Celkový světelný tok | 110 lm |
| Vyzařovací úhel | 170 ° |
| Provozní napětí | 3.7 V |
| Výkon (max.) | 2.00 W |
| Barevná teplota (Kelvin) | 3000 K |
| Světelný tok (lumen) | 110 lm |
| Kategorie produktu | venkovní solární stojanové světlo |




