Paulmann Hildor svítidla do lištových systémů (230 V) URail 15 W signální bílá
Kód: C3220107
Výrobce: Paulmann
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 2 399,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Závěsné LED svítidlo Hildor v bílé barvě s 3000 k vyniká nadčasovým elegantním designem a praktickou funkcí stmívání. Moderní design se skvěle hodí k nejrůznějším zařízení s nastavením. Za zmínku stojí zejména velké plochy vyzařující světlo, které vytváří příjemné difúzní světlo. S možností ztlumení světla ve třech stupních (100 %, 50 %, 25 %) lze světlo nastavit pro každou náladu. Stupně jasu jsou navrženy tak, aby v každodenním životě stačily ke ztlumení střední úrovně a v závislosti na potřebě. Kromě toho má kyvadlo praktickou paměťovou funkci a funkci Reset. Délka kyvadla je 1,5 - a lze ji zkrátit.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
Výkon (max.)= 15 W
Celkový světelný tok= 850 lm
Barevná teplota (Kelvin)= 3000 K
teplá bílá
Vlastnosti
- Barevná teplota 3000 k - teplá bílá
S běžným vypínačem je lze stmívat ve 3 stupních
Osvětlení Urail System vč. Návodu k montáži
LED technika ušetří až 80 % energie oproti běžným žárovkám
| Technické parametry | |
| Rozměry | (Ø x v) 310 mm x 1580 mm |
| Barva | signální bílá |
| Vnější Ø | 310 mm |
| Vnější výška | 1580 mm |
| Třída energetické účinnosti (kalk.) | n.rel. |
| Počet žárovek | 1 |
| Krytí | IP20 |
| Životnost | 30 000 h |
| Barvy světla (LED svítidlo) | teplá bílá |
| Stmívatelné (LED svítidlo) | Ano |
| Série (osvětlovací systém) | URail |
| Celkový světelný tok | 850 lm |
| Délka kyvadla (max.) | 150.00 cm |
| Výkon světelného zdroje | 15 W |
| Provozní napětí | 230 V |
| Výkon (max.) | 15 W |
| Barevná teplota (Kelvin) | 3000 K |
| Světelný tok (lumen) | 850 lm |
| Třída bezpečnosti | II |
| Kategorie produktu | svítidla do lištových systémů (230 V) |





