Paulmann Arena svítidla do lištových systémů (230 V) URail 15.1 W signální bílá
Kód: C3220108
Výrobce: Paulmann
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 2 015,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Bodové světlo Spot Arena ve signální bílé barvě s chromovaným akcenty se vyznačuje vysokým světelným výkonem. Navzdory plochému designu se díky vestavěné čočce postará o směrované světlo s definovaných vyzařovacím úhlem. Intenzitu osvětlení lze regulovat pomocí nástěnného stmívače.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
Výkon (max.)= 15.1 W
Celkový světelný tok= 900 lm
Barevná teplota (Kelvin)= 4000 K
neutrální bílá
Vlastnosti
- Osvětlení Urail System vč. Návodu k montáži
Barevná teplota: 4 000 k - neutrální bílá
Stmívatelná
| Technické parametry | |
| Rozměry | (d x š x v) 78 x 123 x 191 mm |
| Barva | signální bílá |
| Vnější výška | 191 mm |
| Vnější délka | 78 mm |
| Vnější šířka | 123 mm |
| Třída energetické účinnosti (kalk.) | n.rel. |
| Počet žárovek | 1 |
| Životnost | 30 000 h |
| Barvy světla (LED svítidlo) | neutrální bílá |
| Stmívatelné (LED svítidlo) | Ano |
| Série (osvětlovací systém) | URail |
| Celkový světelný tok | 900 lm |
| Výkon světelného zdroje | 15.1 W |
| Vyzařovací úhel | 84 ° |
| Provozní napětí | 230 V |
| Výkon (max.) | 15.1 W |
| Barevná teplota (Kelvin) | 4000 K |
| Světelný tok (lumen) | 900 lm |
| Třída bezpečnosti | II |
| Kategorie produktu | svítidla do lištových systémů (230 V) |






