Brilliant Tosh 93145/66 stojací lampa E27 dřevo (tmavé), černá (korund)
Kód: C2536032
Výrobce: Brilliant
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 2 162,- Kč s DPH
Popis
Toskánsko se svým projevem v překrásném chování vynosí o územním prostředí. Je vhodná také jako doplněk k osvětlení místnosti. Používání dřeva vytváří napínavou kombinaci přírody a funkčnosti. Dřevěné prvky této svítilny jsou certifikovány FSC a pocházejí z lesů, které jsou spravovány obzvláště odpovědně. Přitom se bude věnovat ochraně životního prostředí, zachování biologické rozmanitosti a bezpečným pracovním podmínkám.Svítidlo je určeno pro použití s běžnými žárovkami. Světelné zdroje nejsou součástí dodávky. Použití LED osvětlení je ale možné. Stojací svítidlo má nožní spínač.
Tento text byl přeložen strojově.
Vhodné pro běžné žárovky
Vybavení
- FSC certifikované dřevěné prvky z udržitelného lesního hospodářstvíS nožním spínačemVhodné pro LED žárovky
Rozsah dodávky
- SvítidloMontážní materiálRuční list
| Technické parametry | |
| Rozměry | (Ø x v) 250 mm x 1625 mm |
| Barva | dřevo (tmavé) · černá (korund) |
| Vnější Ø | 250 mm |
| Vnější výška | 1625 mm |
| Třída energetické účinnosti (kalk.) | n.rel. |
| Počet žárovek | 1 |
| Krytí | IP20 |
| Součástí osvětlení | Ne |
| Materiál | kov · dřevo |
| Provozní napětí | 230 V |
| Typ patice | E27 |
| Hmotnost | 5098 g |
| Kategorie produktu | stojací lampa |






