Maul MAULGrace 8205090 LED stolní lampa 6 W Energetická třída (EEK2021): F (A - G) černá
Kód: C2272948
Výrobce: Maul
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 3 422,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Kvalitní designové svítidlo s dvojitými rameny. Teplota barev je plynule nastavitelná a intenzita osvětlení se nachází ve 4 stupních podle denní doby.
Tento text byl přeložen strojově.
Svítidlo obsahuje vestavěná LED svítidla. Žárovky nelze vyměnit.
Vybavení
- Ovládání přes dotykový panel na hlavě svítidla
Velký akční rádius díky dlouhému paži
Se 48 LED diodami: Vždy 24 teple bílé a denní bílé světlo
Vlastnosti
- S 48 LED: 24 teplou bílou (3000 k) a 24 LED diodami, denní bílé světlo (6500 k)
Mimořádně úsporná: Moderní LED technika
Velmi nízká spotřeba energie s cca 6 W.
Dvojité kloubové rameno, otočné a sklopné, velký akční rádius, světlo bez stínů shora
Hlava svítidla, Ø 11,6 cm, otočná a sklopná, plast s hliníkovou vložkou
Stabilní stojan, Ø 20,5 cm, s výztužnou vložkou a podložkou chránnou proti psání
Moderní design: Jasné vedení, snížená elegance
Elegantní: Ramena z kartáčovaného hliníku a eloxovaného hliníku
Technický bezpečnostní koncept Made by MAUL.
| Technické parametry | |
| Rozměry | (d x š x v) 54.5 x 20.5 x 46.6 cm |
| Barva | černá |
| Vnější výška | 46.6 cm |
| Vnější délka | 54.5 cm |
| Vnější šířka | 20.5 cm |
| Třída energetické účinnosti (kalk.) | F (A - G) |
| Počet žárovek | 48 |
| Barvy světla (LED svítidlo) | teplá bílá · neutrální bílá · studená bílá |
| Vlastnosti svítidla | nastavitelná barva displeje · stmívatelné |
| Součástí osvětlení | Ano |
| Bezdrátové napájení | Ne |
| Délka přívod. kabelu | 2 m |
| Celkový světelný tok | 300 lm |
| Provozní napětí | 230 V |
| Výkon (max.) | 6 W |
| Hmotnost | 2.3 kg |
| Kategorie produktu | LED stolní lampa |






