Paulmann Thirty 99894 LED osvětlení obrázků 5 W teplá bílá niklová (kartáčovaná)
Kód: C1460505
Výrobce: Paulmann
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 1 780,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Osvětlení obrazů Tirty efektivně nasvítí vaše umělecká díla. Montuje se přímo na obraz a díky oběma kloubům jej lze individuálně nastavit, aby bylo zaručeno optimální osvětlení. Přímočarý design hodí ke každému stylu zařízení s teplou bílou barvou světla a vytváří příjemnou atmosféru v místnosti.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- LED diody, teplá bílá
2 klouby pro individuální nastavení
Rozsah dodávky
- LED osvětlení obrázků
- .
| Technické parametry | |
| Rozměry | (d x š x v) 29 x 19 x 4.6 cm |
| Barva | niklová (kartáčovaná) |
| Vnější výška | 4.6 cm |
| Vnější délka | 29 cm |
| Vnější šířka | 19 cm |
| Třída energetické účinnosti (kalk.) | n.rel. |
| Počet žárovek | 1 |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Barvy světla (LED svítidlo) | teplá bílá |
| Vlastnosti svítidla | výkyvné |
| Součástí osvětlení | Ano |
| Celkový světelný tok | 530 lm |
| Výkon světelného zdroje | 5 W |
| Vyzařovací úhel | 100 ° |
| Provozní napětí | 230 V |
| Výkon (max.) | 5 W |
| Barevná teplota (Kelvin) | 2700 K |
| Světelný tok (lumen) | 530 lm |
| Třída bezpečnosti | II |
| Typ patice | pevně vestavěné LED |
| Kategorie produktu | LED osvětlení obrázků |



