Kód: C748548
Výrobce: Phoenix Contact
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
STPřidat do košíku
Popis
Konektor s připojovacím kabelem pro montáž do stěn. 130 mm dlouhý kabel je dobré rozlišovat různými barvami (červený jack · Modrý konektor).
Vybavení
- Pro montáž do stěn
Rozsah dodávky
- Bez upevňovací matice
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Barva | černá · červená |
| Krytí | IP65 / 67 |
| Číslo výrobce | 1805164 |
| Typ (výrobce) | PV-FT-CM-C-4-130-RD |
| Provedení | S napájecím vedením 130 mm |
| Provedení konektoru | zástrčka, vestavná |
| Jmenovité rázové napětí | 12 kV |
| Jmenovitý proud | 40 A |
| Jmenovité napětí | 1100 V |
| Průřez pro připojení | 4 mm² |
| Materiál kontaktu | postříbřený |
| Provozní teplota | −40 až +85 °C |