Steba VG 200 stolní gril, elektrický gril, černá, sklo
Kód: C1555297
Výrobce: Steba
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 3 149,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Díky krytu ze skla obzvláště dobré výsledky grilování bez vyschnutí, při současném vytvoření chutné krusty. Chuť pokrmu, obsažené látky a tvar tak zůstanou co nejlépe zachovány.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Velikost grilovací plochy: 29,0 x 40,0 cm
Plynulá regulace teploty pro optimální výsledky grilování
Zámek na skleněnou rukojeť
Vlastnosti
- Zóna Hot
Low Fat: vypečený omastek odtéká do speciální nádobky
Tisková deska z tlakově litého hliníku s grilovací mřížkou pro kapsy nebo ryby a hladkou oblast pro klobásky, mořské plody atd.
Vysoká teplota grilování a rychlé zahřátí díky vestavěnému topnému tělesu
Snadné čištění díky odnímatelné grilovací desce s nepřilnavým povrchem
Možnost vertikálních uložení
Teplotní kontrolka
Dekorační prvek z kartáčované nerezové oceli.
| Technické parametry | |
| Barva | černá · sklo |
| Vnější výška | 110 mm |
| Vnější délka | 380 mm |
| Vnější šířka | 580 mm |
| Vlastnosti kuchyňských spotřebičů | se skleněnou poklicí |
| Provedení (Gril) | stolní gril |
| Délka grilovací plochy | 290 mm |
| Šířka grilovací plochy | 400 mm |
| Výkon (max.) | 2200 W |
| Hmotnost | 5.5 kg |
| Kategorie produktu | elektrický gril |








