Point City-/Komfort-Pedale pedály jízdního kola stříbrná, černá
Kód: C1692294
Výrobce: Point
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 373,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Vybavení
- Pedály: Hliník, jednodílné
Protiskluzová podložka
Tento text byl přeložen strojově.
Vlastnosti
- Osa:
Ložiska bolon: Kuličková ložiska
, velikost: 103 x 70 x 30 mm
, hmotnost: 454 g / pár
| Technické parametry | |
| Množství | 1 sada |
| Rozměry | (š x v x h) 103 x 30 x 70 mm |
| Barva | stříbrná · černá |
| Rozměr, hloubka | 70 mm |
| Vnější výška | 30 mm |
| Vnější šířka | 103 mm |
| Hmotnost | 454 g |
| Kategorie produktu | pedály jízdního kola |
