PerfectPro AUDISSE odolné rádio internetové, DAB+, FM Bluetooth, AUX, Wi-Fi, internet Spotify, voděodolné, nárazuvzdorné, s akumulátorem černá
Kód: C2348918
Výrobce: PerfectPro
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 7 870,- Kč s DPH
Popis
Multifunkční zařízení: FM, DAB+, Wi-Fi rádio, USB/MP3 přehrávač, Bluetooth reproduktor, powerbanka pro mobilní telefon, budík, reproduktor pro hovory v kombinaci s mikrofonem, obsluha pomocí mobilní aplikace. Jedná se o prachotěsný, odolný proti stříkající vodě, mobilní Hi-Fi systém. Díky profesionálnímu akumulátoru má velmi dlouhou životnost. Stereo a s nejexkluzivnějšími reproduktory. Kromě domu v dílně, na zemi, na člunu, při grilování a na cestách se cítí nejpříjemnější (při použití doma někdy i na týdny). Je prachotěsný a odolný proti stříkající vodě (IP65), lze prát na 100 %. To usnadňuje hygienu. Nárazy, pád, prach a písek nechávají chladné.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Wi-Fi internetové rádio
Digitální rádio DAB+
FM RDS
3x 40 stanic pro uložení do paměti díky funkci Zapp
Bluetooth 4.1 s handsfree
Spotify Connect
USB přehrávač (mp3, WMA, FLAC, AAC, Apple Lossless, LPCM, Real Audio a WAV soubory)
Síťový přehrávač médií
Vstup AUX
Reproduktor volajícího v kombinaci s mikrofonem
Vlastnosti
- Kryt z nárazuvzdorného plastu ABS
mřížka reproduktoru z kovové
rukojeti
, magnetické víko
, flexibilní
sklápěcí anténa LED pro Bluetooth,
vodě odolná mikrofon
, gumové nožky
, kovová teleskopická anténa
| Technické parametry | |
| Rozměry | (š x v x h) 225 x 115 x 155 mm |
| Barva | černá |
| Rozměr, hloubka | 155 mm |
| Vnější výška | 115 mm |
| Vnější šířka | 225 mm |
| Formát reprodukce | MP3 · WMA · FLAC · AAC · LPCM · RealAudio · WAV |
| Vlastnosti Hi-Fi zařízení | Spotify · voděodolné · nárazuvzdorné · s akumulátorem |
| Funkce (Hi-Fi) | Bluetooth · AUX · Wi-Fi · internet |
| Vstupní rozhraní (počítač/multimedia) | Audio-Line-in |
| Výstupní rozhraní (počítač/multimedia) | USB · Bluetooth |
| Typ napájecího zdroje | Li-Pol akumulátor (vestavěný) |
| Napájení | napájeno akumulátorem · 230 V |
| Bezdrátové napájení | Ne |
| Paměť vysílače | 3x 40 |
| Radio tuner | internetové · DAB+ · FM |
| Hmotnost | 2.1 kg |
| Kategorie produktu | odolné rádio |







