TechniSat DIGITRADIO 1 A 0100/4997 Akumulátorové rádio, DAB+, FM, DAB+, FM, s akumulátorem, černá, stříbrná
Kód: C3553787
Výrobce: TechniSat
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 1 857,- Kč s DPH
Popis
DAB+ digitální rádio „Made in Germany“! DIGITRADIO 1 a je navržen v Německu, stejně jako produkuje a nadchne nápadným designem. Pomocí velkého pochromovaného ovládacího prvku a přehledných funkčních tlačítek na předním panelu se menu snadno procházet menu zobrazeným na ostrém OLED displeji. Integrovaný reproduktor je chráněn speciální nezaměnitelnou mřížkou. Přístroj se navíc vyznačuje maximální mobilitou. V pouzdře je zabudován výkonný akumulátor, který lze snadno vyměnit během několika málo úkonů a zajistí až 10 hodin poslechu rádia i na cestách. Kromě toho můžete uložit a uložit až 20 oblíbených stanic DAB+ a FM.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Přenosný, analogový a digitální, 1 W, černá, stříbrná
DAB+, FM
Vestavěné reproduktory
OLED displej
On-Screen displej (OSD)
Li-Ion akumulátor 1050 mAh
Vlastnosti
- DAB+ digitální rádio
FM rádio s RDS
Paměť pro oblíbené stanice (20 DAB+ / 20 FM)
Vysoce kvalitní OLED displej
Integrovaný, výměnný akumulátor pro přehrávání až 10 hodin
Nastavitelné tlačítko pro přímou volbu vysílače
opt. Přehrávání bezpečnostních hlášení přes DAB+
Rozsah dodávky
- DIGITRADIO 1 A.
Akupack
Napájecí zdroj
.
| Technické parametry | |
| Rozměry | (š x v x h) 155 x 91 x 31 mm |
| Barva | černá · stříbrná |
| Rozměr, hloubka | 31 mm |
| Vnější výška | 91 mm |
| Vnější šířka | 155 mm |
| Vlastnosti Hi-Fi zařízení | s akumulátorem |
| Funkce (Hi-Fi) | DAB+ · FM |
| Typ napájecího zdroje | vestavěný Li-Ion akumulátor · síťový zdroj (součástí balení) |
| Napájení | napájeno akumulátorem · 230 V |
| Bezdrátové napájení | Ne |
| Kapacita akumulátoru | 1050 mAh |
| Napětí akumulátoru | 3.7 V |
| Doba provozu (max.) | 10 h |
| Hudební výkon (max.) | 1 W |
| Spotřeba proudu StandBy | 0.3 W |
| Spotřeba proudu za provozu | 6 W |
| Paměť vysílače | 40 |
| Napájení | 230 V |
| Radio tuner | DAB+ · FM |
| Hmotnost | 276 g |
| Kategorie produktu | Akumulátorové rádio |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 5 - 35 °C |
| Rozsah frekvence DAB | 174 - 240 MHz |
| AC adaptér | Ano |
| Typ antény | Externí |
| Nabíjecí port USB | Ano |
| Dodávané kabely | USB |
| RDS tuner | Ano |
| Výstupy pro sluchátka | 1 |
| Pásmo FM | 87,5 - 108 MHz |
| Typ tuneru | Analogový a digitální |
| Typ rádia | Přenosné |
| Vestavěné reproduktory | Ano |
| Ovládání hlasitosti | Tlačítka |
| Projekce | Ne |
| On Screen Display (OSD) | Ano |
| Připojení sluchátek | 3,5 mm |
| Jazyk nabídky OSD | Čeština Dánština Němčina Nizozemsky Angličtina Francouzština Italština Norština polština Slovinština Švédština |
| Typ balení | Box |
| Akumulátor | Ano |
| Bezpečnostní spínač | Ano |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 5 - 90 % |
| Hmotnost včetně balení | 514 g |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 Hz |
| Vestavěný displej | Ano |
| Typ baterie | Integrovaná baterie |
| Typ displeje | OLED |










