Yealink BH71 Workstation Pro Headset otevřená (On Ear) černá
Kód: C3386421
Výrobce: Yealink
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 8 269,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Přenosné nabíjecí pouzdro a pracovní stanice All in One Yealink BH71 Workstation pro ideal pro hybridní pracovníky.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Černá kancelář/sluchátka Callcenter
Bezdrátové USB připojení, Bluetooth 5.2 40 m.
V uchu 100 - 20000 Hz 32 Ω 110 dB
Typ mikrofonu: Vestavěný -38 dB
Integrovaný li-Ion akumulátor 160 mAh
Rozsah dodávky
- Pracovní stanice BH71/BH71 Workstation pro
BHM711 headset
Ušní nástavce pro sluchátka
Napájecí zdroj
Kabel microUSB 2.0
Kabel typu C 3.0
Stanice BHB710
.
BT51A Dongle (pouze pro BH71 pro)
Nabíjecí pouzdro BHC71P (pouze pro BH71 pro)
| Technické parametry | |
| Bluetooth verze | 5.2 |
| Bluetooth | Ano |
| Barva | černá |
| Kapacita akumulátoru | 160 mAh |
| Akustický tlak | 110 dB |
| Frekvenční rozsah | 100 - 20000 Hz |
| doba hovoru (max.) | 10 h |
| Druh přenosu | bezdrátový |
| Hmotnost | 18 g |
| Kategorie produktu | Headset otevřená (On Ear) |
| USB konektivita | Ano |
| Dosah bezdrátového spojení | 40 m |
| Doba nabíjení baterie | 1.5 h |
| Typ mikrofonu | Vestavěný |
| Impedance | 32 Ohm |
| Frekvence mikrofonu | 100 - 8000 Hz |
| Citlivost mikrofonu | -38 dB |
| Doba hovoru | 10 h |
| Doba v pohotovostním režimu | 264 h |
| Ovladač jednotky | 1.3 cm |
| Nabíječka | Ano |
| Typ směrového mikrofonu | Všesměrová |
| Typ sluchátek | V uchu |
| Ovládání hlasitosti | Knoflík |
| USB konektor | USB typ C |
| Typ ovládání | Tlačítka |
| Doba nabíjení | 90 min |
| Nabíjecí podstavec | Ano |
| Barva základny | Černá |
| Typ řídicí jednotky | On-ear control EAR |
| Pouzdro na přenášení | Ano |
| Stručný návod | Ano |
| Profily Bluetooth | A2DP AVRCP HFP |
| Technologie baterie (nabíjecí pouzdro) | Li-Ion akumulátor |
| Kapacita baterie (nabíjecí pouzdro) | 420 mAh |
| Mikrofon MEMS (mikroelektromechanický systém) | Ano |
| Konektor USB základní stanice | USB typ C |
| Hmotnost přenosného pouzdra | 52 g |
| Dotykový displej základní stanice | Ano |
| Typ balení | Box |
| Potlačení šumu | Ano |
| Potlačení šumu mikrofonem | Ano |
| Obsahuje základnu | Ano |
| Počet mikrofonů | 4 |
| Plug and Play | Ano |
| Podporované operační systémy Windows | Ano |
| Podporované operační systémy Mac | Ano |
| Typ sluchátek | Monofon |
| Styl nošení | Za uši |
| Ovládací klávesy | Multi-key |
| Podporované mobilní operační systémy | Android iOS |
| Bateriový provoz | Ano |
| Typ baterie | Integrovaná baterie |
| Maximální vstupní výkon | 10 mW |





