Skullcandy Smokin Buds True Wireless Black špuntová sluchátka (In Ear) černá
Kód: C3735184
Výrobce: Skullcandy
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 887,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Na cestě ke sluchátkům Hightech EAR-In Proto jsme vyvinuli naše Smokin Buds. Přestože je Siem ovládáno dotykové ovládání, EQ režimy a mikro zvukové efekty v každé sluchátkách, těžiště spočívá v plném zvuku s vysokou kvalitou zvuku.
Tento text byl přeložen strojově.
Vlastnosti
- 20 hodin provozu na baterie: 8 hodin do špuntů, 12 hodin v pouzdře rychlé nabíjení: 10 min = 2 hodiny
Aktivace hlasového asistenta
Nehlučný tvar
Používejte pouze špunty do uší
Automatické zapnutí/propojení
Bluetooth® v5.2
Rozsah dodávky
- Smokin' Buds® True Wireless špunty do uší • nabíjecí pouzdro • špunty do uší (s, M, L) • nabíjecí kabel USB-C • příručka pro rychlý start a uživatele
| Technické parametry | |
| Bluetooth verze | 5.2 |
| Bluetooth | Ano |
| Doba nabíjení rychlé nabíjení | 10 min |
| Barva | černá |
| Způsob nošení (sluchátka) | do uší |
| Technika nabíjení (PD) | bez USB napájení |
| Nabíjecí výkon (max) | 5 W |
| Nabíjecí výkon (min.) | 2.5 W |
| Frekvenční rozsah | 20 až 20 000 Hz |
| Hmotnost | 40.59 g |
| Kategorie produktu | špuntová sluchátka (In Ear) |
| Životnost baterie | 20 min |
| Typ mikrofonu | Vestavěný |
| Dodávané kabely | USB typ C |
| Příslušenství součástí setu | 3 velikosti silikonové špunty do uší |
| Ovladač jednotky | 6 mm |
| Nabíječka | Ano |
| Typ sluchátek | V uchu |
| Celkové harmonické zkreslení (THD) | 3 % |
| Dobíjecí pouzdro | Ano |
| Barva základny | Černá |
| Stručný návod | Ano |
| Konektor USB základní stanice | USB typ C |
| Rychlé nabíjení | Ano |
| Typ sluchátek | Binární |
| Styl nošení | V uchu |
| Hladina akustického tlaku (max) | 104 dB |
| Bateriový provoz | Ano |
| Typ baterie | Integrovaná baterie |



