Skullcandy Smokin Buds True Wireless Bone Orange špuntová sluchátka (In Ear) oranžová, bílá
Kód: C3735185
Výrobce: Skullcandy
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 887,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Na cestě ke sluchátkům Hightech EAR-In Proto jsme vyvinuli naše Smokin Buds. Přestože je Siem, má dotykový ovládací panel, EQ modemy a mikro ovládání v každém sluchátkem, je hlavní sluchátko zcela Sound s vysokou kvalitou zvuku.
Tento text byl přeložen strojově.
Vlastnosti
- Výdrž baterie 20 hodin: 8 hodin v uchu, 12 hodin v pouzdře
Rychlonabíjení: 10 min = 2 hodiny
Aktivace hlasového asistenta
Nehlučný tvar
Používejte pouze špunty do uší
Automatické zapnutí/propojení
Bluetooth® v5.2
Rozsah dodávky
- Špunty do uší Smokin' Buds® True Wireless
Nabíjecí pouzdro
ŠPUNTY DO UŠÍ (S, M, L)
Nabíjecí kabel USB-C
Příručky pro rychlé spuštění a uživatele
| Technické parametry | |
| Bluetooth verze | 5.2 |
| Bluetooth | Ano |
| Barva | oranžová · bílá |
| Krytí | IPX4 |
| Způsob nošení (sluchátka) | do uší |
| Technika nabíjení (PD) | bez USB napájení |
| Nabíjecí výkon (max) | 5 W |
| Nabíjecí výkon (min.) | 2.5 W |
| Frekvenční rozsah | 20 až 20 000 Hz |
| Hmotnost | 40.59 g |
| Kategorie produktu | špuntová sluchátka (In Ear) |
| AC adaptér | Ne |
| Typ mikrofonu | Vestavěný |
| Dodávané kabely | USB typ C |
| Příslušenství součástí setu | 3 velikosti silikonové špunty do uší |
| Ovladač jednotky | 6 mm |
| Typ sluchátek | V uchu |
| Celkové harmonické zkreslení (THD) | 3 % |
| Dobíjecí pouzdro | Ano |
| Stručný návod | Ano |
| Typ sluchátek | Binární |
| Styl nošení | V uchu |
| Hladina akustického tlaku (max) | 104 dB |
| Bateriový provoz | Ano |



