Skullcandy Dime Evo TWS Headset do uší (In Ear) černá
Kód: C3735193
Výrobce: Skullcandy
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 1 297,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Dime Evo je dokonalým audio společníkem. Lze jej připnout na kalhoty, bundy nebo batoh, takže je vždy po ruce. Dime Evo nabízí skvělý zvuk, všechny důležité funkce a nezaměnitelný design.
Tento text byl přeložen strojově.
Vlastnosti
- Výdrž akumulátoru až 36 hodin: 8 hodin v uchu, 28 hodin v pouzdře
Rychlé nabíjení: 10 minut = 2 hodiny
Bluetooth® (verze 5.3)
Automatické zapnutí / kontrola spojky
Na desce je telefonát a novinová inovace - objednač
Jasný Smart mikrofon Smart-MDoren
Přirozený přeslechová funkce pro hovory
3 přednastavených režimů EQ (hudba, zesílení basů, podcast), pod kterou lze přepnout
Uživatelem definovaná 5-pásmová EQ moduza
Uživatelem definovaná plocha spínání
Audio režim s nízkou latencí
Pro aktivaci hlasového asistenta na obklopení
Nehlučný distanční formovací pero
Použijte bud Solo
Technická data
Typ výrobku: True Wireless In-Ear, EAR
Připojení: Bluetooth® 5.3
Impedance: 16 Ω ± 15 %
Průměr ovladače: Velikost 6 mm
Hladina akustického tlaku: 104dB ± 3dB, neměří
Frekvenční přenos: Max. 20 Hz - 20 kHz
Hmotnost: Závaží 65 g
Rozsah dodávky
- Dime® Evo True Wireless Earbuds, zelená
Nabíjecí kufr na baterie se dodává
UŠNÍ NÁSTAVCE (S, M, L), MOD
Nabíjecí kabel USB-C, zařízení na nabíjení
.
| Technické parametry | |
| Bluetooth verze | 5.3 |
| Bluetooth | Ano |
| Doba nabíjení rychlé nabíjení | 10 min |
| Barva | černá |
| Krytí | IPX4 |
| Způsob nošení (sluchátka) | do uší |
| Technika nabíjení (PD) | bez USB napájení |
| Nabíjecí výkon (max) | 10 W |
| Nabíjecí výkon (min.) | 2.5 W |
| Frekvenční rozsah | 20 až 20 000 Hz |
| doba hovoru (max.) | 8 h |
| Druh přenosu | bezdrátový |
| Hmotnost | 65 g |
| Kategorie produktu | Headset do uší (In Ear) |
| Vhodné pro venkovní použití | Ano |
| Doporučený věk | Dospělý |
| Typ mikrofonu | Vestavěný |
| Dodávané kabely | USB typ C |
| Ovladač jednotky | 6 mm |
| Typ sluchátek | V uchu |
| Celkové harmonické zkreslení (THD) | 3 % |
| Vhodné pro použití uvnitř | Ano |
| Dobíjecí pouzdro | Ano |
| Stručný návod | Ano |
| Doba souvislého přehrávání zvuku (s nabíjecím pouzdrem) | 36 h |
| Materiál náušníků | Gel |
| Rychlé nabíjení | Ano |
| Typ sluchátek | Binární |
| Styl nošení | V uchu |
| Náušníky | Ano |
| Hladina akustického tlaku (max) | 104 dB |
| Typ baterie | Integrovaná baterie |





