Skullcandy Method 360 ANC Sound By Bose Leopard špuntová sluchátka (In Ear) vícebarevná
Kód: C3735199
Výrobce: Skullcandy
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 3 113,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Zažijte perfektní fúzi prvotřídního zvuku a skvělého designu. Náš nejnovější model sluchátek vám nejen že vydrží. Představujeme vám Method 360 ANC se zvukem by Bose, který je navržen pro neuvěřitelný zvuk a nstop akci. Action.
Tento text byl přeložen strojově.
Vlastnosti
- Nastavitelné aktivní potlačení šumu pomocí 4 mikrofonů
Sound By
Výdrž akumulátoru až 32 hodin s ANC (9 hodin v uchu, 23 hodin v case)
Výdrž akumulátoru až 40 hodin při vypnutém ANC (11 hodin v uchu, 29 hodin v případě case)
Rychlé nabíjení (10 min. = 2 h)
IPX4 vodotěsné pot. A pot
Nastavitelný režim Stay Aware
Kompatibilita App SKULL-iQ
Vícebodové spojení
Jednoduchý Smart mikrofon
Nastavitelný 5-pásmový EQ režim
3 přednastavených režimů EQ (hudba, zesílení basů a podcasty)
Přirozená funkce přeslechového hovoru pro hovory
Google rychlá vazba
Ovládání volání, sledování a meslužeb
Funkce tlačítek
Bud Solo • Auto On/Connect • Bluetooth® (v5.3)
Technická data
Typ výrobku: True Wireless Earbuds
Typ připojení: Bluetooth® 5.3
Impedance 16 ohmů
Průměr pohonu 12 mm
Hladina akustického tlaku: 97,1 ± 4 dB
Frekvenční rozsah: 20 Hz 20 kHz
Hmotnost: Uzly po 11 g, balení po 77 g.
Rozsah dodávky
- Method 360 ANC True Wireless Earbuds
Nabíjecí kufřík
Velikosti ušních gel: S, M, L
Vhodné velikosti ploutví: S, M, L
.
| Technické parametry | |
| Bluetooth verze | 5.3 |
| Bluetooth | Ano |
| Doba nabíjení rychlé nabíjení | 10 min |
| Barva | vícebarevná |
| Připojení headsetu | s USB |
| Krytí | IPX4 |
| Způsob nošení (sluchátka) | do uší |
| Technika nabíjení (PD) | bez USB napájení |
| Nabíjecí výkon (max) | 10 W |
| Nabíjecí výkon (min.) | 0.5 W |
| Akustický tlak | 97.1 dB |
| Frekvenční rozsah | 20 až 20 000 Hz |
| Kategorie produktu | špuntová sluchátka (In Ear) |
| Hmotnost dobíjecího pouzdra | 77 g |
| AC adaptér | Ne |
| Typ mikrofonu | Vestavěný |
| Název barvy | Leopard |
| Dodávané kabely | USB typ C |
| Oblast trhu | Spotřebitelé |
| Příslušenství součástí setu | 3 size gelových nástrojů, 3 velikostí bezpečně sedící ušní finky |
| Ovladač jednotky | 1.2 cm |
| Typ ovládání | Dotek |
| Hmotnost levého sluchátka | 11 g |
| Hmotnost pravého sluchátka | 11 g |
| Dobíjecí pouzdro | Ano |
| Typ potlačení hluku | Aktivní |
| Stručný návod | Ano |
| Doba souvislého přehrávání zvuku (s nabíjecím pouzdrem / s ANC) | 23 h |
| Doba souvislého přehrávání zvuku (s nabíjecím pouzdrem / bez ANC) | 29 h |
| Doba souvislého přehrávání zvuku (s ANC) | 9 h |
| Doba souvislého přehrávání zvuku (bez ANC) | 11 h |
| Automatické připojení | Ano |
| Potlačení šumu | Ano |
| Povědomí o konverzaci | Ano |
| Rychlé nabíjení | Ano |
| Počet mikrofonů | 4 |
| Ochranné funkce | Odolné vůči potu Vodotěsný |
| Styl nošení | V uchu |
| Bateriový provoz | Ano |
| Typ baterie | Integrovaná baterie |





