Skullcandy PUSH 720 otevřená sluchátka bílá, zlatá
Kód: C3735201
Výrobce: Skullcandy
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 3 029,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Push 720 Open definuje váš zážitek z zvuku a spojuje bezproblémový digitální a fyzický svět. Vychutnejte si po celý den hudbu nebo podcasty, zatímco stále slyšíte, co se was děje. Push 720 Open je lehký, vodotěsný, pohodlný a velmi stabilní, takže máte možnost přijímat hovory, hrát si venku a dokonce trénovat, aniž byste museli stisknout pauza.
Tento text byl přeložen strojově.
Vlastnosti
- Výdrž baterie: 6 hodin v uchu, 24
Hodiny v kufru
Rychlé nabíjení 10 min. = 2 h
Osobní zvuk od Mimi®
Vícebodové připojení
Jasný Smart mikrofon Smart-MDoren
Přednastavená a uživatelsky definovaná EQ modifikace
Kompatibilita App SkullCandy
Automatické zapnutí/propojení
Ovládání na hovor a hudby
Google Fast Pairúnora
Google minim
Audio s malou latencí
AUDIOLE Bluetooth v5.3
Funkce přizpůsobení klávesnice
Spotify Tap™ Spike™
Záznam fotografií
Technická data
Typ sluchátek: Otevřený True Wireless sluchátkový vstup
Připojení: Bluetooth ®® 5.3MDDAS
Impedance: 16.7.2005
Průměr ovladače: 12 mm
Hladina akustického tlaku: 122 dB ± 3 dB
Frekvenční rozsah: 20 Hz až 20 kHz
Hmotnost: 89.6g
Rozsah dodávky
- Push 720 Open True Wireless sluchátka
Bezkabelová nabíjecí brašna
Nabíjecí kabel USB-C
Příručky pro rychlé spuštění a uživatele
| Technické parametry | |
| Bluetooth verze | 5.3 |
| Barva | bílá · zlatá |
| Impedance | 16 Ω |
| Způsob nošení (sluchátka) | otevřené Open Ear |
| Technika nabíjení (PD) | bez USB napájení |
| Nabíjecí výkon (max) | 10 W |
| Nabíjecí výkon (min.) | 2 W |
| Akustický tlak | 122 dB |
| Doba výdrže baterie (max.) | 6 |
| Hmotnost | 89.6 g |
| Kategorie produktu | otevřená sluchátka |







