Skullcandy ICON 180 ON-EAR BLACK sluchátka otevřená (On Ear) černá
Kód: C3735202
Výrobce: Skullcandy
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 1 297,- Kč s DPH
Popis
VŽDY DOSTATEK Power, VŽDY NA CESTÁCH
Model Icon 180 vydrží díky své velké výdrži baterie po dobu 50 hodin, takže nemusíte hledat nabíječku. A pokud váš akumulátor potřebuje posuv energie, můžete pomocí funkce rychlého nabíjení Rapid Charge do 10 minut dobíjet 4 hodin přehrávání. NeonStop zvuk bez stresu.
DOKONALÁ PŘÍPRAVA NA KAŽDODENNÍ ŽIVOT
Déšť, pot a rozlité kapaliny nemohou Icon 180 nic přistát. Je vybaven ochrannou nanovrstvou a udržuje vlhkost, takže během tréninku, v každém počasí a při všech ostatních příležitostech můžete nerušeně poslouchat hudbu. Spolehlivý, odolný a pro aktivní životní styl.
MINIMÁLNÍ VZHLED, MAXIMÁLNÍ KOMFORT
Icon 180 je osvěžující minimalistická interpretace klasického designu On-EAR - skládací, odolná a snadno přenosná. Měkké polstrování sluchátek a příjemně polstrovaný hlavový pásek zajišťují komfort při celodenním nošení bez použití. Je součástí modelové řady Icon, nyní je nově interpretován pro současné.
Tento text byl přeložen strojově.
Vlastnosti
- Výdrž akumulátoru 50 hodin
Funkce rychlého nabíjení (10 min. = 4 h)
Smart mikrofon pro jasnou reprodukci hlasu
Google Fast Pair
Nastavení hlasitosti, názvu skladby a hlasitosti
Uživatelem definovaný režim 5-pásmový EQ
3 přednastavených režimů EQ (hudba, Bass Boost, podcast)
Audio s nízkou latencí
Bluetooth® v5.3
Rychlonabíjecí kabel USB-C
3,5 mm audio kabel (Aux)
Rozsah dodávky
- Bezdrátová sluchátka Icon® 180
- Kabel AUX
- .
| Technické parametry | |
| Bluetooth verze | 5.3 |
| Barva | černá |
| Impedance | 32 Ω |
| Způsob nošení (sluchátka) | na uši |
| Technika nabíjení (PD) | bez USB napájení |
| Nabíjecí výkon (max) | 10 W |
| Nabíjecí výkon (min.) | 2 W |
| Doba výdrže baterie (max.) | 50 h |
| Frekvenční rozsah | 20 Hz - 20 kHz Hz |
| Hmotnost | 145.5 g |
| Kategorie produktu | sluchátka otevřená (On Ear) |