Skullcandy HESH 360 WIRELESS OVER EAR BONE sluchátka uzavřená (Over Ear) bílá
Kód: C3735205
Výrobce: Skullcandy
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 2 021,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Hesh 360 se vztahuje na látku Style. Sluchátka jsou pro každodenní použití - mají velký zvuk, jsou příjemná na dotek a dobře vypadají. Byl vyvinut pro komfort při celodenním nošení a nabízí dlouhou výdrž baterie, přizpůsobitelný zvuk a inteligentní funkce, které ještě více zvyšují požitek z poslechu. a jednoduché ovládání Výkonné. Stylový.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- URČENO PRO AKTIVNÍ ŽIVOT
MAX. DOBA PROVOZU AKUMULÁTORU, MIN. DOBA NABÍJENÍ
SAREK + Smart
Vlastnosti
- Regulovatelný režim Stay Aware
Clear Voice Smart Smart Mic: Inteligentní mikrofon s vysokou kvalitou zvuku
Individuální a přednastavené režimy EQ (hudba, Bass Boost, podcast)
Audio režim s velmi nízkou latencí
Přirozená reprodukce zvuku bez hluku při telefonování
Bluetooth® v5.3
Kompatibilní s App Skullcandy
Google Fast Pair
Lze propojit s více zařízeními současně
Integrované ovládání hovorů a meslužeb
Funkce kláves
Aktivace hlasového asistenta
Výdrž akumulátoru až 100 hodin
Funkce rychlého nabíjení „Rapid Charge“: 10 minut nabíjení = 8 hodin poslechu
Rychlonabíjecí kabel USB-C
Plochý skládací design
Rozsah dodávky
- Bezdrátová sluchátka Hesh® 360
Odnímatelný AUX kabel
Nabíjecí USB-C kabel
.
| Technické parametry | |
| Bluetooth verze | 5.3 |
| Barva | bílá |
| Impedance | 32 Ω |
| Způsob nošení (sluchátka) | přes uši |
| Technika nabíjení (PD) | bez USB napájení |
| Nabíjecí výkon (max) | 3.5 W |
| Nabíjecí výkon (min.) | 0.7 W |
| Frekvenční rozsah | 20 Hz–20 kHzGazzSH Hz |
| Hmotnost | 249 g |
| Kategorie produktu | sluchátka uzavřená (Over Ear) |



