Skullcandy HESH 540 ANC WIRELESS OVER EAR sluchátka uzavřená (Over Ear) bílá
Kód: C3735207
Výrobce: Skullcandy
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 3 369,- Kč s DPH
Popis
BRING SVĚT MLČÍ. VYCHUTNEJTE SI ZVUK.
Hesh 540 ANC má aktivní potlačení šumu pomocí 4 mikrofonů, aby umlčil chaos kolem vás - nezáleží na tom, zda sedíte v přeplněné autobuse nebo v hlučném parku nebo se prostě pokoušíte soustředit. Vytvoří vaše soukromá bublinu, a to všude.
JEŠTĚ LEPŠÍ POŽITEK Z HUDBY
THX® Spatial Audio probudí váš zvuk k životu - má mnohostranné, rozměrné a kolem vás. Neslyšíte pouze hudbu nebo filmy, ale cíkáte každý detail, jako byste v centru dění.
VÝDRŽ AKUMULÁTORU (DOSLOVA)
Díky výdrži baterie až 65 hodin můžete nabíječku zapomenout na jednu chvíli. A pokud je akumulátor vybitý, lze díky funkci rychlého nabíjení dobíjet Rapid Charge do 10 minut poslechu 4 hodin. Odolný. Rychlé nalákavé. Bez stresu.
NOVÁ VERZE KLASIKY
Hesh 540 ANC propůjčuje tomuto FAN struně nový elegantní vzhled. Revidovaný tvar mušle a jedinečný vnitřní rám mu propůjčují jasný, moderní vzhled, který se lehce nadzvedne od hmotnosti. A to díky hlavovému oblouku, který vypadá dobře v každé velikosti, se přizpůsobí každé hlavě (a je mu lehká).
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Náhlavní sluchátka s bílým hovorů/hudbou
Propojení kabelem a bezdrátově 3,5 mm připojení Bluetooth 5.3
20 až 20000 Hz 36 ohmů 119,4 dB
Typ mikrofonu: Vestavěný
Integrovaná baterie
| Technické parametry | |
| Bluetooth verze | 5.3 |
| Bluetooth | Ano |
| Doba nabíjení rychlé nabíjení | 10 min |
| Barva | bílá |
| Připojení headsetu | s USB |
| Způsob nošení (sluchátka) | přes uši |
| Technika nabíjení (PD) | bez USB napájení |
| Nabíjecí výkon (max) | 5.5 W |
| Nabíjecí výkon (min.) | 0.9 W |
| Akustický tlak | 119.4 dB |
| Frekvenční rozsah | 20 až 20 000 Hz |
| Kategorie produktu | sluchátka uzavřená (Over Ear) |
| AC adaptér | Ne |
| Konektor 3,5 mm | Ano |
| Typ mikrofonu | Vestavěný |
| Název barvy | Bone |
| Dodávané kabely | AUX USB typ C |
| Oblast trhu | Spotřebitelé |
| Ovladač jednotky | 4 cm |
| Celkové harmonické zkreslení (THD) | 1 % |
| Nastavitelný popruh na hlavu | Ano |
| Sklopný | Ano |
| Typ potlačení hluku | Aktivní |
| Stručný návod | Ano |
| Odnímatelný kabel | Ano |
| Doba souvislého přehrávání zvuku (s ANC) | 50 h |
| Doba souvislého přehrávání zvuku (bez ANC) | 65 h |
| Potlačení šumu | Ano |
| Povědomí o konverzaci | Ano |
| Rychlé nabíjení | Ano |
| Počet mikrofonů | 4 |
| Typ sluchátek | Binární |
| Styl nošení | Čelový pásek |
| Bateriový provoz | Ano |
| Typ baterie | Integrovaná baterie |




